DĖL ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2012 M. RUGPJŪČIO 30 D. SPRENDIMO NR. T-226

0
18
min news zrs 129 info 31211 1280 2

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 18 straipsnio 1 dalimi, atsižvelgdama į teisės akto taikymo eigoje atsiradusį poreikį patikslinti teisės aktą, Zarasų rajono savivaldybės taryba nusprendžia:

Pakeisti Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje esančių patalpų ir statinių, kurie yra apleisti ir neprižiūrimi ir kuriems taikomas maksimalus nekilnojamojo turto mokesčio tarifas, nustatymo tvarkos aprašą, patvirtintą Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2012 m. rugpjūčio 30 d. sprendimu Nr. T-226 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje esančių patalpų ir statinių, kurie yra apleisti ir neprižiūrimi ir kuriems taikomas maksimalus nekilnojamojo turto mokesčio tarifas, nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo“:

1. Išdėstyti 6 punktą taip:
„6. Zarasų rajono savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnai ir seniūnaičiai (toliau – seniūnai ir seniūnaičiai) savo seniūnijų teritorijoje pagal nustatytus kriterijus, vizualiai įvertina nekilnojamojo turto būklę ir iki rugpjūčio 1 d. pateikia jų sąrašus Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudarytai komisijai (toliau – komisija). Jeigu seniūnai ir seniūnaičiai iki nustatyto termino nepateikia komisijai naujų sąrašų, kai nėra priežasčių keisti sąrašo, tai lieka galioti vėliausiai tos seniūnijos pateiktas sąrašas ir laikoma, kad naujų patalpų ir statinių, kurie yra apleisti ir neprižiūrimi ir kuriems taikomas maksimalus nekilnojamojo turto mokesčio tarifas nėra.“

2. Išdėstyti 8 punktą taip:
„8. Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija, gavusi seniūnų pateiktą informaciją, patikrina, patikslina duomenis ir, apibendrinusi Sąrašą, iki spalio 1 d. parengia įsakymo projektą dėl patalpų ir statinių, kuriems taikomas maksimalus nekilnojamojo turto mokesčio tarifas, Sąrašo tvirtinimo ir teikia jį pasirašyti Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriui. Jei tais metais informacijos iš seniūnų nėra gauta, komisija peržiūri Sąrašą ir, esant poreikiui, jį patikslina (patikslina duomenis dėl patalpų savininkų ir kt.). Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius, patvirtinęs Sąrašą, jį paskelbia vietinėje spaudoje ir Savivaldybės interneto svetainėje ne vėliau, kaip iki spalio 15 d.

Jeigu seniūnai nustatytu laiku nepateikia naujos informacijos, naujas Sąrašas nėra sudaromas ir lieka galioti vėliausiai Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus patvirtintas Sąrašas.“

Sprendimas skelbiamas Teisės aktų registre.

Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite