DIDŽIAUSIOS KLAIDOS APMOKANT BŪSTO SĄSKAITAS

0
158
50EUR

Būsto sąskaitos yra ta mūsų gyvenimo sritis, kurios negali išvengti nei vienas pilnametis, pilnavertį socialinį gyvenimą gyvenantis žmogus. Su šiuo darbu tenka susidurti kiekvieną mėnesį, tad dažnai kompiuterio ekranas nuklojamas skirtingomis mėnesio sąskaitomis, kurios dažnai verčia susipainioti kitą mėnesį mokant mokesčius  ir privelti įvairiausių klaidų. Jų taisymas taip pat atima nemažai laiko ir kelia daug erzinančių rūpesčių. Kiekvienas, turintis finansinių įsipareigojimų, visuomet ieško būdų, kaip krūvas sąskaitų apmokėti pigiausiai, greičiausiai ir patogiausiai. Norisi išvengti bet kokių klaidų. Taigi, kaip to išvengti? Pateiksime keletą ekspertų patarimų, kurie būsto mokesčių mokėjimą pavers lengvu ir net maloniu rūpesčių.

Neatidėliokite sąskaitų už būstą mokėjimo paskutinei dienai

Apmokėdami sąskaitas niekuomet nelaukite paskutės mėnesio dienos. Priešingu atveju paslaugų tiekėjai, išrašydami naują sąskaitą, gali nespėti teisingai atnaujinti duomenų. Tuomet gausite sąskaitą ir už tą mėnesį, už kurį jau apmokėjote tą paskutinę dieną. Tai sukels jums nereikalingų rūpesčių ir daug painiavos. Pasikartosime, atlikite mokėjimus kelios dienos iki mėnesio galo ir šių nemalonių rūpesčių išvengsite.

Kritiškai įvertinkite paslaugas, kuriomis naudojatės mažai arba išvis nesinaudojate

Apie ką gi mes kalbame? Sakykime, kabelinė televizija. Atlikti tyrimai parodė, jog daugelis žmonių jau seniai nesinaudoja kabeline televizija, nes rinkoje jau seniai yra geresnių telefoninio ryšio planų, leidžiančių mėgautis kokybišku ir patogesniu televizijos žiūrėjimu. Daugelis taip ir neprisiruošia atsisakyti kabelinės, jau nenaudojamos televizijos. O juk mokestį kas mėnesį už ją mokėti reikia. Apskaičiuokite, kiek tai kainuos už visus metus.

Puiki išeitis – sąskaitų programėlės

Šiandien galima atsisiųsti ne vieną programėlę, padedančią sąskaitas apmokėti bet kuriuo metu, iš bet kurios vietos nesiblaškant po įvairius paslaugų tiekėjų puslapius. Tą atliksite vos keliais paspaudimais išmaniajame telefone ar kompiuteryje. Šį kartą išskirsime vieną tokių programėlių – Perlas Go. Naudojantis sąskaitų apmokėjimo programėle Perlas Go galite atsiskaityti už daugiau nei 2500 tiekėjų paslaugas. Ar gali būti patogiau?

Tikriausiai kyla klausimas – tai kuo gi ypatinga ši programėlė ir kodėl ji pranašesnė už daugelį kitų? Pabandysime pateikti jos privalumus, o jūs įvertinkite patys:

  • Būsto sąskaitas galėsite apmokėti vienoje vietoje be jokio paslaugos mokesčio.
  • Apmokėjimas labai paprastas, sąskaitas užtenka tiesiog nuskenuoti.
  • Viskas vyksta labai greitai ir jūs turite pasirinkimą: ar apmokėti visą savo sukurtą krepšelį ar pavienes sąskaitas jame.
  • Nėra jokios grėsmės kažką pamiršti, nes gausite priminimus apie mokėtinas sąskaitas ir matysite išsamią mokėjimų istoriją.

Svarbu tai, jog šioje platformoje tiekėjų duomenys apie sąskaitas atnaujinami automatiškai. Taigi, jums telieka įvertinti šios ar kitų programėlių privalumus ir pasirinkti tinkamiausią variantą.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite