DIREKTORIŲ PASITARIMAS ZARASŲ SPORTO CENTRE

1
90

Tęsdami Zarasų rajono ugdymo įstaigų vadovų išvažiuojamųjų pasitarimų tradiciją, balandžio 24 dieną, mokyklų direktoriai ir pavaduotojai bei Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus atstovai, rinkosi Zarasų sporto centre (toliau – Centre). Jo direktorė Danutė Kukalienė  visus pakvietė į pristatymą, kuriame pasidalino savo, kaip vadovės, sėkmės istorija.

Pristatyme ji supažindino su Centro istorija, apžvelgė jo indėlį į Zarasų rajono bendruomenės gerovę ir sveikatingumą, taip pat išryškino Centro pasiekimus ir ateities planus.

Danutė Kukalienė pradėjo savo pristatymą nuo trumpos Centro erdvių apžvalgos. Pasitarimo dalyviai turėjo galimybę apžiūrėti renovuotas patalpas, puikią sporto salę, treniruočių kabinetus. Direktorė papasakojo apie Centro misiją, vertybes ir tikslus, taip pat apie vykdomas programas ir paslaugas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Direktorė pasidalino fotografijomis, rodančiomis Centro augimą ir populiarumą per pastaruosius metus.

Viena iš pristatymo dalių buvo sėkmės istorijų aptarimas. Direktorė papasakojo apie keletą Centro darbuotojų, kurie pasiekė reikšmingų rezultatų vykdydami sporto programas. Treniruotės, tarptautinės sporto varžybos, miesto ir bendruomenių šventės, vaikų sporto stovyklos, renginiai Zarasų krašto bendruomenei – įdomių ir sveikatai palankių veiklų čia gali rasti įvairaus amžiaus ar pomėgių rajono gyventojai. 

Direktorė pabrėžė, kad Sporto centras yra ne tik vieta, kur žmonės gali sportuoti, bet ir bendruomenės centras, kuriame susiburia žmonės aktyviam laisvalaikio praleidimui, bendravimui. Sportinė disciplina, tikslų siekimas – ne vienam jaunuoliui padėjo keisti elgesio problemas, mokė siekti užsibrėžtų tikslų.

Kad pristatymas nebūtų vien teorinis, pasitarimo dalyviai turėjo puikią progą patys pasportuoti – Centro trenerė Vida Memliukienė visiems pravedė sveikatingumo mankštą.

Baigdama savo pristatymą, Danutė Kukalienė apžvelgė Centro ateities planus. Ji pabrėžė norą siūlyti daugiau programų ir paslaugų bendruomenei. Direktorė taip pat paragino rajono direktorius ir toliau bendradarbiauti su Centru, naudotis jo siūlomomis paslaugomis.  

Šis įkvepiantis pristatymas parodė, jog Zarasų sporto centras yra ne tik sporto įstaiga, bet ir gyvybinga rajono bendruomenės dalis, kuri atlieka svarbų vaidmenį stiprinant visuomenės sveikatą ir gerovę. Tokios istorijos įkvepia kitus vadovus siekti savo sėkmės ir kurti teigiamus pokyčius savo bendruomenėse.

Zarasų švietimo pagalbos tarnybos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

1 KOMENTARAS

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite