DUSETOSE ATIDARYTI NAUJI LAIDOJIMO NAMAI

0
458
1

Šių metų vasario 24 dieną Dusetose Vytauto gatvėje 70A atidaryti nauji laidojimo namai. 2019 metais tuometinis šviesios atminties Dusetų seniūnas Saulius Kėblys ir Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas pasiūlė UAB „Vigotemai“ rekonstruoti buvusios karšyklos pastatą į laidojimo namus.

Visa sąmatinė objekto su aikštele kaina virš 193 tūkst. Eur. Pagal projektą buvo gauta 44,9 proc. rekonstrukcijai reikalingų lėšų, kitą dalį pridėjo pati įmonė. Pastatą projektavo UAB architekto A. Barzdos studija, darbų vykdytojas Kęstutis Davainis. Laidojimo namus pašventino ceremonijoje dalyvavęs Dusetų Švč. Trejybės bažnyčios parapijos klebonas kan. Stanislovas Krumpliauskas, raudoną juostelę iškilmingai perkirpo Zarasų r. mero patarėjas Vilhelminas Kuzmickas, Dusetų seniūnas Darius Steponavičius, UAB „Vigotema“ vadovas Danius Stankūnas. Valdžios atstovai pasveikino D. Stankūną su taip reikalingų Dusetoms modernių laidojimo namų įkūrimu. Čia sukurtos dvi darbo vietos.

V. Kuzmickas D. Stankūnui rajono Savivaldybės vardu padovanojo medinę tautodailininko P. Savicko išdrožtą Rūpintojėlio skulptūrėlę.

 
Vėliau svečiai apžiūrėjo naujas patalpas. Laidojimo namai šiuolaikiški, šviesūs ir erdvūs. Juose įrengtos dvi salės – mažesnioji, skirta urnai, o didžiojoje šarvojimo salėje tilps iki 100 žmonių, atėjusių atsisveikinti su artimuoju. Salės ir pagalbinės patalpos įrengtos skoningai, atitinka visas reikalingas normas. Lauke sutvarkyta aikštelė automobiliams.

Vilija Visockienė, nuotr. autorės

2

3

4

5

6

7

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite