FELIKSO JAKUBAUSKO LITERATŪRINĖ PREMIJA SKIRTA ANTALIEPTIŠKEI VALERIJAI VENCLOVIENEI

0
38
min news zrs 186 DSC 8366 Medium

Zarasų rajono savivaldybės įsteigta literatūrinė poeto Felikso Jakubausko vardo premija 2017 metais atiteko mūsų krašto poetei romantikei iš Antalieptės Valerijai Venclovienei. Buvusi literatūros mokytoja, mokyklos direktoriaus pavaduotoja, bibliotekininkė, o šiuo metu senjorė Valerija Venclovienė kukli, bet kūrybinga. Jos eilėraščiai neretai spausdinami laikraštyje ,,Zarasų kraštas“, o 2014 m. Klaipėdos universiteto leidykla išleido V.Venclovienės eilių knygelę ,,Toje vaikystės žemėje“.

Antalieptės kaimo bendruomenė, UAB ,,Zarasų kraštas“, Zarasų literatų klubas ,,Virš tylos“ ir Purvynės ir Naršėnų kaimų seniūnaitė Danutė Stefanija Rubliauskienė susijungė ir pateikė Nuolatinei Zarasų rajono savivaldybės tarybos Kultūros ir meno premijų vertinimo komisijai Valerijos Venclovienės kandidatūrą. Anot Zarasų literatų klubo pirmininko, Kultūros ir meno premijų komisijos nario Vasilijaus Trusovo ,,Valerija Venclovienė valdo poetinį žodį, juk pati yra lituanistė, pedagogė, jos eilėraščiai spausdinami, be to ji nuolat kuria, nesustoja“. Antalieptės bendruomenės atstovė Olga Raugienė pabrėžė, jog Venclovienė aktyviai dalyvauja Antalieptės viešosios bibliotekos renginiuose, nuolat kuria, planuoja, vaikų padedama, išleisti dar vieną poezijos knygelę. Bendru Komisijos sutarimu V.Venclovienei F. Jakubausko literatūrinė premija įteikiama už meilę poetiniam žodžiui, nuolatinę kūrybą ir aktyvų dalyvavimą Antalieptės krašto literatūriniame gyvenime.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite