FELIKSO JAKUBAUSKO PREMIJA SKIRTA DUSETŲ LITERATŲ KLUBO „ATGAIVA“ NAREI

0
69

2024-ųjų poeto Felikso Jakubausko vardu pavadinta Zarasų rajono savivaldybės įsteigta premija vietos literatui skirta Elenai Eugenijai Arminienei. E. E. Arminienės kandidatūrą minėtai premijai pateikė Dusetų literatų klubo „Atgaiva“ pirmininkė Elena Gaižiuvienė, rekomendacijas parašė UAB „Zarasų kraštas“ direktorė Olga Raugienė ir Zarasų literatų klubo „Virš tylos“ pirmininkas Vasilijus Trusovas.

Kolegos literatai pabrėžia Arminienės aktyvų dalyvavimą literatūriniame Zarasų krašto gyvenime, jos kūryba nuolat spausdinama vietos laikraštyje „Zarasų kraštas“, o poezija, pasak O. Raugienės, pasižymi vidinių išgyvenimų originalumu ir jautrumu. V. Trusovas rašo: „Literatės eilėraščiai kupini gyvenimiškos išminties, laiko apmąstymų“. E. E. Arminienė keturiasdešimt šešis savo gyvenimo metus skyrė Zarasų krašto švietimo sričiai, o būdama senjore mėgsta skaityti knygas ir keliauti.  

Elenai Eugenijai Arminienei F. Jakubausko premija skirta už ilgametę ir aktyvią veiklą Dusetų literatų klube „Atgaiva“, ištikimybę literatūriniam puslapiui „Virš tylos“ (laikraštis „Zarasų kraštas“), gyvenimo išmintį poezijoje. F. Jakubausko premija bus įteikta Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje renginio „Poezijos pavasaris Zarasuose“ metu 2024 m. gegužės 24 d. penktadienį. Sveikiname laureatę!

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus informacija 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite