FUNKCINĖS ZONOS: ATEITIES GALIMYBĖS IR IŠŠŪKIAI

0
101

Gruodžio 4 d. Zarasų rajono savivaldybės administracijos komanda dalyvavo Jurbarke vykusioje konferencijoje „Funkcinės zonos: ateities galimybės ir iššūkiai. Tauragė + bandomoji iniciatyva: patirtis ir pamokos sau bei kitiems“. Renginio metu buvo apžvelgti funkcinės zonos formavimo etapai, bendrų tikslų paieška, partnerystė planuojant ir įgyvendinant prioritetines investicijas, koordinuojant bendrus veiksmus.

Naudinga buvo iš pirmų lūpų išgirsti apie funkcinės zonos Tauragė+ bandomosios iniciatyvos gerąją patirtį bei galimybes savivaldybėms šią patirtį taikyti ateityje.

Konferencijoje patirtimi dalijosi Tauragės, Jurbarko, Pagėgių, Šilalės merai, Ministrės Pirmininkės patarėja savivaldos ir regioninės politikos klausimais Natalija Kazlauskienė, Lietuvos Respublikos Seimo narys Giedrius Surplys, Viešosios įstaigos Centrinės projektų valdymo agentūros vadovai ir ekspertai.

Tauragė+ bandomąją iniciatyvos pirmaeilius rezultatus pristatė Viešosios įstaigos „Žaliasis regionas“ direktorė Gaiva Mačiulaitienė.

2021 m. pabaigoje Zarasų rajono, Ignalinos rajono ir Visagino savivaldybių merai pasirašė sutartį, kuria buvo suformuota Visagino, Ignalinos ir Zarasų rajono savivaldybių teritorijomis apibrėžta funkcinė zona (VIZA). Jos tikslas – sudaryti palankesnes galimybes savivaldybėms bendradarbiauti, spręsti regiono problemas, bendrai įgyvendinti projektus, siekiant sukurti patrauklią infrastruktūrą ir palankią socialinę-ekonominę regiono aplinką Zarasų rajono savivaldybei kartu su Visagino savivaldybe ir Ignalinos rajono savivaldybe. Šiuo metu yra rengiama funkcinės zonos VIZA strategija.

Konferencijoje dalyvavo vicemerė Aurelija Trimonytė, merės patarėjas Karlen Grdiljanc, Investicijų ir plėtros skyriaus vedėja Ramunė Šileikienė, vedėjo pavaduotoja Miglė Tauterienė ir Savivaldybės architektas Evaldas Ulianskas.

Zarasų rajono savivaldybės vicemerės Aurelijos Trimonytės informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite