GABIAUSIEMS MOKSLEIVIAMS, JŲ PEDAGOGAMS – APDOVANOJIMAI

0
38
1

Nors karantinas ir pakoregavo mūsų visų gyvenimus, bet Tarptautinę vaikų gynimo dieną rajono Savivaldybės Didžiojoje salėje įvyko įspūdingas renginys, kuriame apdovanoti septyni Zarasų rajono mokiniai, tarptautiniuose ar respublikiniuose konkursuose, čempionatuose, turnyruose užėmę pirmąsias vietas.

Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos mokiniai Justė Sipavičiūtė ir Paulius Kasparavičius bei Zarasų Sporto centro ugdytiniai Martynas Andrejevas, Kamilius Jusys, Arnas Pumputis, Simonas Sapnovas ir Robertas Šmeižius apdovanoti ne tik piniginiais prizais, bet ir atminimo dovanėlėmis. Mokinius paruošę pedagogai Andželika Vitkūnienė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja, ir Vytautas Kasparavičius, Zarasų sporto centro karate treneris, apdovanoti mero padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.

Susirinkusius mokinius ir jų tėvelius, pedagogus sveikino Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas ir mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius. Meras, sveikindamas mokinius bei jų tėvelius ir pedagogus, pasidžiaugė puikiais mokinių pasiekimais garsinant Zarasų rajoną Lietuvoje ir už jos ribų. Palinkėjo valios ir kantrybės kelyje į naujas pergales. Kartu meras renginio dalyvius pasveikino su Tarptautine vaikų gynimo diena ir palinkėjo visiems jauniesiems zarasiškiams augti darniose, saugiose ir laimingose šeimose.

Rajono Savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Inga Cibulskienė apgailestavo, kad visų 90 gabiausių ir talentingiausių mūsų rajono vaikų negalėjome pakviesti į šį renginį. Nepaisant to, pagal Zarasų rajono savivaldybės gabių mokinių skatinimo nuostatus jie bus apdovanoti piniginiais prizais. Savo auklėtiniais gali didžiuotis „Ąžuolo“ gimnazija, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, Zarasų sporto centras, Zarasų meno ir Zarasų profesinė mokyklos.

Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

Nuotraukose – gabiausių vaikų, jų pedagogų apdovanojimo akimirkos.
Petro Ivanovo nuotraukos

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite