GATVIŲ TVARKYMAS ZARASUOSE

0
22
min news zrs 352 info 31211 1280 3

Dalies gatvių savininkas Zarasuose yra VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija. Ji gatvių tvarkymą organizuoja pagal sudarytas prioritetines eiles. VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijai priklauso šios Zarasų miesto gatvės: Kauno – Vytauto gatvė (valstybinis magistralinis kelias A6, jungiantis Kauną ir Daugpilį) ir Šiaulių – Šaltupės gatvė (krašto kelias Nr.117 Zarasai – Bradesiai – Obeliai).

Šiaulių – Šaltupės gatvės būklė yra bloga, o prioritetiniame sąraše, kurį sudaro Automobilių kelių direkcija, ši gatvė yra žemesnėje nei 400 vietoje. Tai reiškia, kad jos tvarkymas greitu metu nebūtų planuojamas, tačiau Zarasų rajono savivaldybė kreipėsi į VĮ Lietuvos automobilių kelių direkciją. Savivaldybė gavo leidimą tvarkyti Šiaulių – Šaltupės gatvės pėsčiųjų perėjas. Jos bus tvarkomos Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Planuojama įrengti 3 pėsčiųjų perėjas, prie jų pastatyti greičio mažinimo kalnelius ir įrengti apšvietimą.

Zarasų rajono savivaldybė deda dideles pastangas dėl sklandaus ir greito gatvių remonto, bendradarbiauja bei rengia pasitarimus su Lietuvos automobilių kelių direkcija. Šiuo metu Automobilių kelių direkcija vykdo Šaltupės – Šiaulių gatvės žemės sklypų teisinės registracijos procedūras, kurias planuoja užbaigti 2022 metais. Tai būtina atlikti iki projektavimo darbų pradžios. Sekančiame etape – projektavime – Zarasų rajono savivaldybė žada taip pat aktyviai dalyvauti, kad Šaulių – Šaltupės gatvių rekonstrukcijos projekte būtų atsižvelgta į gyventojų ir miesto interesus.

Zarasų rajono savivaldybės informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite