GEROSIOS PATIRTIES PASIDALINIMO RENGINYS

0
74
1

2022 m. balandžio 28 d. VšĮ „Ne imti, bet duoti“, kuri yra atsakinga už Jaunimo savanoriškos tarnybos (toliau – JST) programos įgyvendinimą Zarasų rajone, bendradarbiaudama su Zarasų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatore Julija Goštautaite-Adomavičiene pakvietė Zarasų rajone akredituotų savanorius priimančių organizacijų kuratorius į gerosios patirties pasidalinimo renginį, po kurio vyko iškilmingas pažymėjimų įteikimas JST programą baigusiems savanoriams.

Zarasų rajone savanorius priimančių organizacijų akreditaciją turi šešios įstaigos: Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Zarasų Jaunimo darbo centras, VšĮ „Zarasų rajono turizmo ir verslo informacijos centras“, Zarasų „Lakštingalos“ mokykla, Zarasų krašto muziejus, Zarasų socialinės globos namai ir Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras, kuris, turintis daugiausiai savanorių, svetingai priėmė renginio dalyvius. Savanoriauti panorę jaunuoliai gali patys rinktis, kurioje organizacijoje norėtų savanoriauti.

VšĮ „Ne imti, bet duoti“ mentorė Monika Užkurienė pirmoje renginio dalyje apžvelgė JST programos teikiamas galimybes, kvietė priimančių organizacijų kuratorius diskutuoti apie savanorystės reikšmę, prasmę, sunkumus, su kuriais dažniausiai susiduria tiek priimančios organizacijos, tiek ir patys savanoriai, kaip išvengti nusivylimų, siekiant kuo didesnės pridėtinės vertės abiem šalims.

Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, tardamas sveikinimo žodį ir iškilmingai įteikdamas JST programą baigusiems savanoriams pažymėjimus bei atsiminimo dovanas, dėkojo jaunuoliams už jų pasiryžimą savanoriauti, už jų prisidėjimą prie visuomeniškumo, savitarpio pagalbos, kas šiomis dienomis yra ypač aktualu.

JST programa – tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST pažymėjimą – dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius. Šis pažymėjimas suteikia 0,25 stojamojo balo pripažinimą, stojant į pirmosios pakopos studijas.

Zarasų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

2

3

4

5

6

7

8

9

10

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite