GIMTADIENIO DOVANOS MOTERIMS

0
516
cosmos flower 1712177 1280

Moters gimtadienis – ypatinga šventė, kurios metu kiekvienas jai artimas žmogus turi galimybę įrodyti tai, kaip konkreti dama jam rūpi. Ir nors neretai vien pats nuoširdus pasveikinimas paglosto moters savimeilę, prie jo pridėjus dovaną galima padaryti gerokai įsimintinesnį efektą. Tuo labiau jog kokybiškų gimtadienio dovanų moterims idėjų yra išties nemažai, todėl Jums tereikės tik šiek tiek lėšų bei noro, kad savo sveikinimą paverstumėte kiek įmanoma labiau pradžiuginančiu bei įsimenančiu.

Gėlės

Moterys tradiciškai yra didelės gėlių gerbėjos. Ir tai yra savaime suprantama – gėlės yra šilta, jauki, pozityvi bei įkvepianti kasdienybės detalė, o tai ir yra dalykai, kurių pasąmoningai kasdienybėje kiekvienas ieškome nuolatos.

Tad padovanokite visapusišką pozityvą savo mylimai damai! Tai gali būti tiek pavienės gėlės, mėgstamos konkrečios moters, kuriai renkate dovaną. Tai gali būti ir įvairios gėlių puokštės, atimsiančios kiekvienos jas gavusios damos žadą. Gėlių dovanojimas, nepriklausomai nuo savo konkrečios formos, visais atvejais leis išvysti šypseną tokią dovaną gimtadienio proga gavusios moters veide!

Romantiški suvenyrai
heart 268151 1280
Romantiką mėgsta visos moterys. Tai gali būti damos, kurios visuomenėje bando susidaryti rimtų, šaltų bei neemocingų moterų įvaizdį – faktas, jog nepaisant to, giliai širdyje jos tiesiog dievina romantiką. Ir tai yra suprantama – romantika yra jauki, miela bei įsimintina, dėl ko jos neatsisakytų niekas. Būtent šį dalyką ir galite išnaudoti rinkdami gimtadienio dovaną moteriai, padovanodami jai romantišką smulkmeną, kuri nors ir neišsiskirs materialine verte, tačiau bus išties reikšminga emociniu atžvilgiu.
Šiuo atveju džiugina tai, jog tokių dovanų pasirinkimas yra neribotas – tereikia kiek vaizduotės bei artimo žmogaus pažinojimo. Tai gali būti paprasčiausia nedidelė spyna, Jūsų abiejų prikabinta ant vieno įvairiose šalyse esančių įsimylėjėlių tiltų. Tai gali būti dailiai pateikta Jūsų bendra nuotrauka ar jų koliažas. Tai gali būti ir paprasčiausias Jūsų rastas nedidelis širdies formos akmenėlis. Tiesiog – tinka absoliučiai viskas, kas savyje kaupia nemenką emocinį užtaisą, damai padarysiantį tikrai nemenką įspūdį.

Nuotraukų rėmeliai su fotografijomis
picture frames 1149414 1280
Įvairios fotografijos yra tai, ką mėgstame kiekvienas. Jos dažniausiai įamžina geriausias mūsų praeities akimirkas, dėl ko jos kelia nuoširdžią jaukią nostalgiją.

Taip, padovanoti vien paprastą atspausdintą fotografiją gali būti per ne lyg blanku. Jums reikia dar kažko. Kažko tokio, kaip kokybiško nuotraukų rėmelio! Nuotraukų rėmeliai suteikia galimybę dailiai pateikti įvairias fotografijas – tiek kalbant apie pavienes, tiek ir turint galvoje jų koliažus. Tad nupirkite dailų nuotraukų rėmelį, įdėkite į jį įsimintiniausias Jūsų kartu su konkrečia moterimi praleistų akimirkų fotografijas bei mėgaukitės puikia jos reakcija, išvydus nostalgiją bei šilumą širdyje sukeliančias nuotraukas prieš save!

Knygos
stack of books 1001655 1280
Knygos – tai, kam ne visi skiria laiko, tačiau nepaisant to jų skaitymą nuoširdžiai myli kiekvienas. Nes tiesiog nėra tokio gyvo sutvėrimo, kuris turėdamas galimybę atitrūkti nuo kasdieninės rutinos bei patekti į visiškai kitą knygose aprašomą pasaulį, tiek atpalaiduojantį, tiek ir suteikianti peno apmąstymams bei naudingos informacijos, jos atsisakytų.

Būtent dėl to knygos ir yra puiki dovana! Tuo labiau jog jų pasirinkimas šiomis dienomis yra tiesiog milžiniškas, dėl ko rasite puikiai kiekvienai merginai tiksiantį variantą. Mėgstančioms atpalaiduojantį laisvalaikio praleidimą tikrai patiks įvairi grožinė literatūra, kai tuo metu mėgstančioms naudingą informaciją patiks įvairios biografijos ar istorinės knygos. Trumpai tariant – knygos yra išskirtinai universali dovana, prisitaikysianti prie kiekvienos damos poreikių!

Kelionės
hot air balloons 1984308 1280
Tiesiog nerastumėte tokios moters, kuri gaudama progą keliauti, jos atsisakytų. Ir to neatsisakytų ne tik moterys, bet ir vyrai – nes paprasčiausiai nei vienas gyvas sutvėrimas nėra abejingas kelionėms! Taip yra dėl to, nes keliavimas yra vienas iš įspūdingiausių įspūdžių, kurių galima pasisemti gyvenimo metu – jos leidžia išvysti kažką naujo, patirti naujas emocijas, įgauti naujų žinių. Tiesiog – kelionės yra vienareikšmiškai įspūdingos visais galimais aspektais, dėl ko jomis mėgaujasi kiekvienas.

Taip, neretai problema tampa tai, jog keliauti neretai neturime finansinių galimybių ar laiko. Bet būtent tai ir galite padovanoti merginai, kuriai ieškote dovanos jos gimtadienio proga! Išsiaiškinkite, kada ji bus laisva – visgi bent vienu ar kitu metų laiku ji tikrai turėtų turėti bent vieną ar keletą nuo darbo laisvų savaičių, bei suplanuokite merginai kad ir nedidelę kelionę. Taip, jei tai yra ypatingas merginos gimtadienis, kaip jubiliejus ar pilnametystės sulaukimas – būtų galima ir kartu su kitais jos artimaisiais sudėjus lėšas nupirkti ir kiek įspūdingesnę kelionę į vieną ar kitą svečia valstybę. Bet iš principo tai nėra būtina – galima rinktis ir įvairias įprastesnes bei mažesnių išlaidų reikalaujančias pramogas, kaip kelionę į pajūrį, plaukimą baidarėmis ar skrydžių oro balionu išbandymą. Visos šios pramogos leis bent trumpam atitrūkti nuo pasikartojančios kasdieninės rutinos bei įsimins kaip retas prisiminimas, iš tiesų įkvepiantis gyventi bei siekti savo tikslų!

Gyvūnai
chihuahua 624924 1280
Kiekviena gyva būtybė savo gyvenime nori artumo, šilumos bei meilės. Ir neretai sulaukti visų šių jausmų iš kitų žmonių nėra taip lengva, ypač kalbant apie antrosios pusės paieškas. Ir visgi, tam yra alternatyva – tai įvairūs mieli gyvūnai, kaip šunys ar katės, pridedantys kasdienybei kiek daugiau prasmės!

Taip, prieš dovanojant katiną ar šunį merginai jos gimtadienio proga reikia išties labai daug ką apgalvoti. Ar jos gyvenamoji vieta yra pastovi, kas yra tiesiog būtina gyvūnų auginimui? Ar ji turės laiko bei finansinių išteklių gyvūnu rūpintis? Galiausiai – ar merginai tikrai nuoširdžiai patinka gyvūnai? Ir nepriklausomai nuo Jūsų nuomonės šiais klausimais, neretai tiesiog privaloma yra kad ir netiesiogiai iškamantinėti merginą būtent dėl to, ar ji būtų pasiruošusi į savo namus priimti augintinį.

Ir jei galiausiai taps aišku, jog merginai šis meilės bei jaukumo šaltinis yra reikalingas bei laukiamas – tokiu atveju rinktis tokią dovaną yra išties verta. Ir patikėkite – mergina ją gavusi džiaugsis žymiai labiau, nei gavusi bet kokį kitą žymiai materialiai vertingesnį daiktą.

Vis dar neradote dovanų idėjų moterims gimtadienio proga? Spauskite čia ir ieškokite

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite