2024-12-24 apie 3.00 val. vyras (gim. 2004 m.) įsibrovė į gyvenamojo namo, Zarasuose, Dariaus ir Girėno g. kieme stovintį automobilį OPEL ZAFIRA, kuris priklauso vyrui (gim. 1978 m.) ir iš vidaus pagrobė dėklą, kurio viduje buvo dokumentai. Tuo pačiu adresu, įsibrovus į gatvėje stovintį automobilį VW GOLF, kuris priklauso moteriai (gim. 1991 m.) pagrobė konditerijos gaminį , padaryta 4 eurų turtinė žala. Įsibrovus į šalimais, ties Šiaulių g. gatvėje stovėjusį automobilį, OPEL ZAFIRA, kuris priklauso moteriai, pagrobta negaliojanti banko kortelė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą. Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai. www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.
O kaip čia taip pavyko nusikaltėlį pagaut? 😊
Gal tas konditerijos gaminys už 4 eurus jau pagižęs buvo, todėl ir surietė Grinčą belupinėjant tą paskutinį Opelį su pasibaigusia banko kortele.