HUMORO ŠVENTĖ „JUOKIS – 2018“ ZARASUOSE

0
14
AFISA HOR zarasai spalv

Vasario 11 d., sekmadienį, 13 val. 30 min. Zarasų kultūros centre vyks humoro šventė „JUOKIS – 2018“. Scenoje naujas programas rodys aukštaičiai ir dzūkai.. .

Aukštaitijai atstovaus du kolektyvai . Žiūrovų pamėgtasis BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė) programoje “Klauskite daktarės“ taikliai parodijuos TV laidą , ironiškai žvelgs į mūsų visuomenės ligas , amžinasias žmogaus ydas ir silpnybes.Ugningosios moterys džiugina originaliais scenarijais, puikia vaidyba ir gyvu dainavimu (muzikos vadovas Albinas Počiulpas).

Bobu radijas

Garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vad. Izolina Stanulienė), šiomis dienomis švenčianti kūrybinės veiklos 25-metį ,scenoje gaudys „Auksinę žuvelę“ – juoksis iš netikusių žmonių tarpusavio santykių, iš susvetimėjimo, sumaterialėjimo. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis. Šis jaunatviškas kolektyvas praėjusiais metais sėkmingai pasirodė LRT projekte „Lietuvos humoro lyga“.

Sprandzina

Dzūkų garbę gins MTV iš Varėnos rajono Matuizų miestelio (vadovė Irena Čeplikienė). Trys moterys bandys bet kokia kaina pasiekti savo laimę. Jos kvies nepasiduoti pesimizmui , visur matyti tik pliusus. Dzūkės ne tik geros artistės , bet ir dainininkės. LRT projekte „ Lietuvos humoro lyga“ jos buvo pripažintos geriausiosmis –pelnė pagrindinį prizą.

MTV

Šventės programą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus. Jis dovanos naujausių satyrinių eilėraščių ir ironiškų epigramų puokštę.

JUOKIO kolektyvai Zarasuose švečiuosis pirmą kartą . Bet rengėjai tikisi , kad ne paskutinį , kad žiūrovai gausiu apsilankymu bei karštais plojimais paliudys, jog čia gyvena ne tik darbštūs, bet ir linksmi žmonės.

.Perkantiems bilietą iš anksto, jis kainuos tik 3 eurus.Koncerto dieną mokėsite euru daugiau. Paskubėkite! Iki linksmo ir prasmingo pasimatymo!

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite