IGNALINOS KREDITO UNIJA: TARPTAUTINIS BENDRADARBIAVIMAS ATVERIA DIDESNES GALIMYBES KLIENTAMS

0
126
Ignalinos kredito unijos valdybos narių stažuotė Austrijoje viešint pas GRAWE draudimo partnerius

Atsižvelgdama į augančius klientų poreikius, Ignalinos kredito unija nuolat gerina teikiamų paslaugų kokybę ir plečia jų spektrą. Nuo 2019 metų į kredito unijos paslaugų paketą įtraukti draudimo produktai, kuriuos teikia bendrovė GRAWE. Tai Austrijos draudimo gigantas žinomas dėl savo patikimumo ir ilgametės patirties. Tad, ar šis tarptautinis lyderis gali atnešti naudos Lietuvos klientams? Apie visa tai plačiau.

GRAWE pasirinkimas buvo sąmoningai priimtas dėl jų finansinio stabilumo, išskirtinės tarptautinės reputacijos, individualaus požiūrio į klientus ir ilgametės patirties – teigia Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė. Tai draudimo bendrovė, kuri užtikrina aukštą paslaugų kokybę ir suteikia mūsų nariams galimybę naudotis tarptautiniu mastu pripažintomis draudimo paslaugomis. Mūsų nariai vertina saugumą ir stabilumą, o bendradarbiavimas su GRAWE tai užtikrina. Per šiuos bendradarbiavimo metus jau spėjome įsitikinti, jog GRAWE išsiskiria ypatingu požiūriu ne tik į klientus, bet ir į partnerius. Tad siekdami teikiamų paslaugų kokybės ir plėtros galimybių, visai neseniai, kartu su Ignalinos kredito unijos valdybos nariais Marijona Lukaševičiene, Olga Oleškevič ir Jurgiu Dumbrava viešėjome Austrijoje pas GRAWE partnerius. Norėdami tiesiogiai išgirsti apie šio draudimo teikiamą naudą buvome pakviesti susipažinti su kompanijos darbuotojais bei draudimo produktų vartotojais vietinėje rinkoje.

Kaip Austrijos ūkininkai vertina GRAWE draudimo produktus ir kokios jų įžvalgos gali būti naudingos Ignalinos kredito unijos nariams?

Susitikimų su Austrijos verslininkais ir ūkininkais, kurie jau naudojasi GRAWE paslaugomis, metu buvome nustebinti šio draudimo produktų dideliu populiarumu ir jų aiškiai suprantama nauda – įžvalgomis dalijasi Lietuvos ūkininkų sąjungos Ignalinos rajono skyriaus pirmininkė Marijona Lukaševičienė. Vietos ūkininkai ne tik akcentuoja draudimo būtinumą, kaip finansinio saugumo komponentą, bet ir vertina GRAWE produktus kaip tradiciją. Jie taiko ilgalaikę finansinę strategiją, kaupdami lėšas senatvei. Tai nemenkas atotrūkis lyginant su Lietuva,  kur jaučiami kultūriniai skirtumai draudimo paslaugų įtakos suvokimui. Tvirtas austrų nusiteikimas renkantis GRAWE produktus suteikia saugumo jausmą. Juos įsigyja besirūpindami savimi bei savo artimaisiais, nes nutikus nelaimei – traumai ar kritinei ligai – finansinė našta užgriūva ne vieną asmenį, o visą šeimą. Tad, vietos ūkininkai neabejoja draudimo produktų nauda, reikalingumu, neįsivaizduoja savo ūkių ateities be tokių stabilumą užtikrinančių priemonių, – teigia pašnekovė.

Olga Oleškevič akcentuoja, jog Austrijos ūkininkai naudojasi ilgalaike finansine apsauga galvodami ne tik apie save, bet ir apie būsimas kartas. Ji teigia, jog to priežastis – susiklosčiusi ūkių perimamumo tradicija Austrijoje. Mat šioje šalyje vyrauja šeimos ūkiai, kuriuose ūkininkauja kelios kartos po kelis šimtus metų, o turtas negali būti parduodamas palikuonims kaip Vokietijoje. Todėl ūkininkai jau nuo pačios ūkininkavimo veiklos pradžios pradeda kaupti savo pensijai, kad senatvėje nereikėtų prašyti išlaikymo iš savo vaikų. Labai panaši situacija ir Lietuvoje – ūkininkas senatvės pensiją sukaupia labai menką, perdavus ūkį vaikams rentos nepaprašysi, tad lieka vienintelis kelias lėšomis senatvei pasirūpinti pačiam. Ir kaupti jau reikia pradėti dabar, neatidėliojant.“- pabrėžia Marijona Lukaševičienė.

Kokią naudą GRAWE draudimo produktai gali suteikti verslui?

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo vadovas Jurgis Dumbrava dalindamasis įžvalgomis viešnagės Austrijoje metu pabrėžia, kad verslą pradėti be draudimo Austrijoje yra neįmanoma. Tai rodo, kad finansinė apsauga ir stabilumas yra itin svarbūs kiekvienam Austrijos verslininkui. Lietuvoje dar trūksta tokio požiūrio, tačiau matome, kad ilgainiui situacija keičiasi, ir vis daugiau žmonių pradeda vertinti finansinio saugumo svarbą.Susitikimų su vietos verslininkais metuišgirdome tiesioginius atsiliepimus, kaip draudimo paslaugos gali padėti įveikti finansinius iššūkius. GRAWE siūlomas socialinės gerovės paketas darbuotojui yra būtent ta priemonė, kuria gali naudoti darbdavys, norėdamas išsiskirti iš kitų ir taip skatinti savo lojalius darbuotojus. Be to, tai puiki motyvacinė priemonė darbuotojui bei palanki mokestinė nauda darbdaviui. Visa tai galime sėkmingai taikyti ir Lietuvoje besinaudojant GRAWE draudimu!

Ar GRAWE draudimo paslaugos gali būti pritaikytos individualiems Lietuvos klientų poreikiams?

Taip, GRAWE draudimo paslaugos gali būti pritaikytos individualiems poreikiams – tikina Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta. Nesvarbu, ar esate verslininkas, ūkininkas ar šeimos žmogus, GRAWE turi plačią paslaugų paletę, kuri atitiks kiekvieno pageidavimus ir poreikius. Tai reiškia, kad galite jaustis saugūs ir užtikrinti dėl savo ateities, turėdami draudimo planą, kuris yra sukurtas specialiai kiekvienam.

Kodėl verta rinktis GRAWE draudimo produktus?

Būtent GRAWE draudimo produktai yra apie ilgalaikį finansinį planavimą suteikiantį mūsų nariams galimybę pasirūpinti savo ateitimi, kaupiant lėšas senatvei, apsaugant savo turtą, investuojant į darbuotojų motyvacinę aplinką – pabrėžia Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė. GRAWE garantuoja ne tik finansinį saugumą, bet ir asmeninį požiūrį į kiekvieną klientą. Tai reiškia, kad draudimo planas bus adaptuotas prie kiekvieno kliento individualių poreikių ir gyvenimo aplinkybių, o tai svarbu, gyvenant sparčiai kintančiame pasaulyje. Draudimas nėra tik papildoma išlaida, tai esminė verslo, ūkio, asmens turto ir sveikatos apsaugos dalis, užtikrinanti finansinį stabilumą ir saugumą. Lietuvoje dar trūksta tokio požiūrio, tačiau esame įsitikinę, kad ir mūsų nariai gali iš to pasimokyti ir pasinaudoti GRAWE teikiamomis galimybėmis.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite