ĮGYVENDINTAS ANTAZAVĖS JAUNIMO KLUBO „HORIZONTAS“ PROJEKTAS – „ANTAZAVĖS JAUNIMO UŽIMTUMO CENTRAS“

0
81

Šiais metais įgyvendintas projektas pagal Zarasų rajono savivaldybės Nevyriausybinių organizacijų dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkurso prioritetą — nekilnojamųjų kultūros vertybių ir/ar istorinę, kultūrinę, sakralinę ar kitokią vertybę turinčių objektų priežiūra, sutvarkymas, parengimas ir pritaikymas turizmui.

Bendra projekto vertė 6100,00 Eur, Zarasų rajono savivaldybės administracija skyrė 3100,00 Eur, likusias lėšas sėkmingam projekto įgyvendinimui skyrė AJK „Horizonto“ partneriai UAB „Vigotema“ bei UAB „Traidenis“.

Buvęs Antazavės kultūros namų pastatas, kuriame nuolat buvo vykdomos įvairios veiklos vietos jaunimui – tarsi užimtumo Meka, kurios išsaugojimas bei pritaikymas jaunimo poreikiams yra Antazavės jaunimo klubo „Horizontas“ vienas iš didžiausių siekių. Šis pastatas puikiai tinka renginių organizavimui bei įvairių veiklų vystymui Antazavės miestelyje.

Įgyvendinant „Antazavės jaunimo užimtumo centro“ projektą buvo įrengtas buitinių nuotekų valymo įrenginys Traidenis NV-2, kanalizacijos nuotekų trasa, geriamo vandens vandentiekio trasa su šuliniu bei įrenginiais, taip pat įsigytas vandens šildytuvas.

Įgyvendinę šį projektą priartėjome prie AJK „Horizontas“ vieno iš pagrindinių tikslų įgyvendinimo – sukurti tinkamas sąlygas vietos jaunimo laisvalaikio užimtumo gerinimui, pritaikant buvusias Antazavės kultūros namų patalpas Antazavės bendruomenės poreikiams. Įrengiant modernią nuotekų valymo sistemą bei užtikrinant vandens tiekimą, tikimasi aktyvesnio susidomėjimo „Antazavės jaunimo užimtumo centru“.

Galime pasidžiaugti vietos bei tarptautiniu mastu veikiančių socialiai atsakingų įmonių požiūriu į jauną kartą, kurių dėka pavyko įgyvendinti projektą.

Esame nuoširdžiai dėkingi Zarasų rajono savivaldybės administracijai bei mūsų partneriams UAB „Vigotema“ ir UAB „Traidenis“ už suteiktą paramą projekto įgyvendinimui.

Tolimesniais projektais sieksime pritaikyti patalpas, kurios tenkintų jaunimo patogumus bei poreikius, sukurti orientuotas laisvalaikio užimtumo priemones, skatinant saviraišką bei socialinį aktyvumą.

Antazavės jaunimo klubo „Horizontas“ informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite