ĮGYVENDINTAS BENDRUOMENĖS „MIŠKO BROLIAI“ PROJEKTAS

0
135

Artėjant ne tik Zarasų krašto, bet ir visos Lietuvos tautinio judėjimo dalyvio, lietuvybės skatintojo dr. Domininko Bukonto 150-osioms gimimo metinėms, Bendruomenė „Miško broliai“, panaudos pagrindais prižiūrinti ir tvarkanti gyvenamąjį namą D. Bukonto g. 10, Zarasuose, nusprendė name, kuriame tuo laikmečiu gyveno dr. D. Bukontas (vėliau jame gyveno Lietuvos Respublikos Steigiamojo Seimo narys dr. Juozas Buzelis) įrengti ekspoziciją skirtą mūsų krašto šviesuolių atminimui.

Siekiant gauti nors dalį lėšų, reikalingų gyvenamųjų patalpų remontui, Bendruomenė „Miško broliai“ pateikė paraišką „Nekilnojamųjų kultūros vertybių, istorinę, kultūrinę, sakralinę ar kt., vertybę turinčių objektų tvarkyba ir pritaikymas turizmui“ įgyvendinimas pagal Zarasų rajono savivaldybės strateginio veiklos plano Verslo ir investicijų programos (Nr. 13) priemonę Nr. 04.04.02“ Teikti finansinę paramą nevyriausybinių, bendruomeninių organizacijų vykdomiems projektams“. Buvo gautas dalinis finansavimas (3100 Eur) ir prisidėjus asmeninėmis lėšomis sutvarkyti kambariai ekspozicijų įrengimui.

Bendruomenė „Miško broliai“ nuoširdžiai dėkoja Zarasų rajono savivaldybei už paramą.  

Bendruomenės „Miško broliai“ informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite