ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS „ANTALIEPTĖS GYM“

0
3626

Ne kiekvienas kaimas gali pasigirti, kad savo bendruomeninėje turi sporto salę, tačiau Antalieptėje jau ilgus metus veikia vietinių įkurta „kačelkė“. Ši vietinė sporto salė yra įsikūrusi bendruomenės namuose, kurią jaunimas prieš daugelį metų įsirengė, kad galėtų pasportuoti.

Šioje salėje galėjai rasti savadarbių treniruoklių iš dujų balionų, automobilio ratų ir kito kūrybiškai sukonstruoto inventoriaus sportui. Tokį vieną savadarbį treniruoklį ilgus metus jaunimas naudojo sukonstruotą iš kapinių tvoros.

Poreikis atnaujinti sporto salę kilo jau prieš kelis metus, kadangi kaime yra vienas aktyvus jaunuolis, kuris dalyvauja galiūnų varžybose ir sportuodamas salėje pritraukia vis daugiau bendraminčių. Per kelis metus į salę panoro ateiti skirtingo amžiaus žmonės, turintys nevienodą fizinį pasirengimą ir mėgstantys skirtingas sporto šakas, todėl teko spręsti problemą, nes salėje trūko tinkamų svorių ir inventoriaus įvairesnėms ir efektyvesnėms treniruotėms.

Zarasų rajono savivaldybei paskelbus „Jaunimo iniciatyvų skatinimo“ konkursą buvo nuspręsta imtis projekto „Antalieptės GYM“, kurio metu jaunimas su bendruomene sutvarkė ir išvalė salę, o už gautus 800 Eur įsigijo reikalingiausio inventoriaus treniruotėms, pakeitė savadarbius treniruoklius naujais ir įsigijo reikiamų priemonių palaikyti tvarką salėje.

Šio projekto tikslas ilgalaikėje perspektyvoje yra paskatinti jaunų žmonių ir bendruomenės gyventojų fizinį aktyvumą ir bendradarbiavimą. Šiuo projektu yra siekiama, kad jaunuoliai, kurie neturėdami veiklos renkasi žalingus įpročius, būtų motyvuoti konstruktyviai praleisti laisvą laiką. Todėl šiuo projektu tikimąsi, kad sukurta erdvė ir sudarytos galimybės jaunimui turėti veiklos turės teigiamos įtakos tiek fizinei, tiek emocinei jaunų žmonių sveikatai dar ilgus metus. Šia jaunų žmonių iniciatyva siekiama ilgalaikio skirtingų kartų bendradarbiavimo sprendžiant jaunų žmonių problemas bendruomenėje. Tikimasi, kad šis projektas yra pradžia darbo stiprinant bendruomenę ir didinat socialinį įsitraukimą bei socialinę atsakomybę.

VšĮ „Žvaigždynai“ informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite