ĮGYVENDINTAS ZARASŲ ORIENTAVIMOSI SPORTO KLUBO „ŠIURPYS“ PROJEKTAS

2
136

Zarasų orientavimosi sporto klubas „Šiurpys“ nuolat ieško būdų populiarinti orientavimosi sportą, organizuojant kokybiškas treniruotes bei sporto varžybas, nestokoja energijos dalyvaujant įvairiuose projektuose bei sporto renginiuose.

Šiemet įgyvendintas dar vienas projektas pagal Zarasų rajono savivaldybės Nevyriausybinių organizacijų dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkurso prioritetą – NVO veiklos stiprinimui ir veiklos projektų įgyvendinimui reikalingų priemonių ir paslaugų įsigijimas.

Bendra projekto vertė – 4474,00 Eur. Zarasų rajono savivaldybės dėka, didžioji projekto išlaidų dalis – 3000,00 Eur finansuota iš Zarasų rajono biudžeto lėšų.

Projekto metu klubas „Šiurpys“ įsigijo SportIdent įrangą, skirtą organizuoti orientavimosi sporto varžybas bei treniruotes ir spausdintuvą žemėlapiams spausdinti. Ši įranga padeda apskaičiuoti varžybų rezultatus rengti kokybiškas treniruotes nustatant tarpinius laiko rezultatus tarp kontrolinių punktų. Nuolatinis treniruočių ir varžybų rengimas bei sportinių įgūdžių tobulinimas skatina naujų narių įsitraukimą bei orientavimosi sporto populiarinimą.

Zarasų orientavimosi sporto klubo nariai nuolat dalyvauja Lietuvos, Latvijos bei kitų šalių orientavimosi sporto varžybose. 2023 m. vasario mėn. dalyvavo Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis veteranų čempionate Norvegijoje, kuriame užėmė 6-tą bei 8-tą vietas.

Nauja įranga artimiausiu metu bus išbandyta treniruotėse ir varžybose kartu su kitais ilgamečiais mūsų partneriais – Daugpilio orientavimosi sporto klubu „Stiga“. 

Esame dėkingi Zarasų rajono savivaldybės administracijai bei partneriams ir tikimės, kad mūsų laukia puikus sezonas su kokybiškesnėmis treniruotėmis ir geresniais pasiekimais. Artimiausias iššūkis – 2023 m. Lietuvos taurės varžybos, kurios vyks spalio 21–22 d. Gražutės miške. Visus orientavimosi sporto entuziastus kviečiame sudalyvauti!

Zarasų orientavimosi sporto „Šiurpys“ informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

2 KOMENTARAI

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite