INFORMACIJA APIE PATEIKTĄ PLANUOJAMOS ŪKINĖS VEIKLOS – KRAŠTO KELIO DUSETOS–DEGUČIAI–DŪKŠTAS REKONSTRAVIMO INFORMACIJĄ ATRANKAI DĖL POVEIKIO APLINKAI VERTINIMO

0
94

Informuojame, kad AB Lietuvos automobilių kelių direkcija pateikė planuojamos ūkinės veiklos – krašto kelio Nr. 179 Dusetos–Degučiai–Dūkštas ruožo nuo 6,04 iki 16,30 km (6,04-11,65 km ruožas; 11,65-16,30 km ruožas) rekonstravimo informaciją atrankai dėl poveikio aplinkai vertinimo.

  1. Informacijos paskelbimo data: 2024-02-27;
  2. PŪV organizatoriaus pavadinimas: AB Lietuvos automobilių kelių direkcija;
  3. PŪV, kuriai atliekama atranka dėl PAV, pavadinimas: krašto kelio Nr. 179 Dusetos–Degučiai–Dūkštas ruožo nuo 6,04 iki 16,30 km (6,04-11,65 km ruožas; 11,65-16,30 km ruožas) rekonstravimas;
  4. PŪV vieta: Zarasų r. sav., Dusetų sen., Degučių sen.;
  5. Atrankos informacija paskelbta ČIA arba www.aaa.lrv.lt nuorodoje Veiklos sritys > Poveikio aplinkai vertinimas (PAV) > 2024 metai > 3. Atrankos dėl poveikio aplinkai vertinimo informacija 2024 m. > Utenos apskritis (3);
  6. Pasiūlymus dėl Atrankos informacijos ir (ar) PŪV PAV galima teikti Agentūrai (A. Juozapavičiaus g. 9, LT-09311 Vilnius, el. p. aaa@gamta.lt, tel. +37068292653) per 10 darbo dienų nuo informacijos paskelbimo (terminas pradedamas skaičiuoti kitą darbo dieną po paskelbimo). Priimta atrankos išvada ir, kai taikoma, papildyta Atrankos informacija bus paskelbta Agentūros interneto svetainėje visuomenei susipažinti. Pasiūlymus teikusiems suinteresuotos visuomenės nariams bus pranešta raštu, kaip priimant atrankos išvadą įvertinti jų pasiūlymai (jeigu atrankos informacija nepildyta, ji pakartotinai neskelbiama).

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir urbanistikos skyriaus informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite