INFORMACIJA APIE ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE SUTEIKTĄ TEISĘ TEIKTI AKREDITUOTĄ SOCIALINĘ PRIEŽIŪRĄ

0
61
min news zrs 870 1508 780b040407063e215a73b2b261de0ff1

Vadovaujantis Socialinės priežiūros akreditavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2020 m. birželio 30 d. įsakymu Nr. A1-622 „Dėl Socialinės priežiūros akreditavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (aktuali redakcija), ir Akredituotos socialinės priežiūros teikimo reikalavimais, patvirtintais Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2021 m. liepos 5 d. įsakymu Nr. A1-492, suteikta teisė trims metams teikti akredituotas socialinės priežiūros paslaugas Zarasų rajono socialinių paslaugų centrui, adresas – Malūno g. 2, 32129, Zarasai:

1. Pagalbą į namus suaugusiems asmenims su negalia ir jų šeimoms, senyvo amžiaus asmenims ir jų šeimoms, kitiems asmenims ir jų šeimoms (laikinai dėl ligos ar kitų priežasčių savarankiškumo netekusiems asmenims).

2. Socialinių įgūdžių ugdymą, palaikymą ir (ar) atkūrimą socialinę riziką patiriantiems vaikams ir jų šeimoms, socialinę riziką patiriančioms šeimoms.

3. Intensyvią krizių įveikimo pagalbą vaikams, kuriems pagal Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymą nustatyta laikinoji priežiūra, kitiems tos šeimos vaikams kartu su jų atstovais (atstovu) pagal įstatymą, socialinę riziką patiriančioms šeimoms.

4. Apgyvendinimą nakvynės namuose socialinę riziką patiriantiems suaugusiems asmenims, senyvo amžiaus asmenims, kitiems socialinę riziką patiriantiems asmenims.

5. Pagalbą globėjams (rūpintojams), budintiems globotojams, įtėviams ir šeimynų dalyviams ar besirengiantiems jais tapti, vaikus globojantiems (rūpinantiems), prižiūrintiems ar įvaikinusiems asmenims, asmenims, besirengiantiems tapti globėjais (rūpintojais), budinčiais globėjais, įtėviais ar šeimynų dalyviais.

Visuomeninei organizacijai „Gelbėkit vaikus“ adresas – Malūno g. 2, 32129, Zarasai, suteikta teisė trims metams teikti akredituotą socialinės priežiūros psichosocialinės pagalbos paslaugas krizinėje situacijoje (skyrybos, darbo praradimas, artimojo netektis ir kt.) esančioms šeimoms ir jų nariams, socialinę riziką patyrusiems ar patiriantiems vaikams ir jų šeimoms, socialinę riziką patyrusiems ar patiriantiems suaugusiems asmenims ir jų šeimoms, smurtautojams, kitiems asmenims ir jų šeimoms.

VšĮ „Neformalaus ugdymo namai“ adresas – Mokyklos g.10, Antalieptė, 32243, Zarasų r., suteikta teisė trims metams teikti akredituotas socialinės priežiūros paslaugas:

1. Socialinių įgūdžių ugdymą, palaikymą ir (ar) atkūrimą socialinę riziką patiriantiems vaikams ir jų šeimoms, vaikams su negalia ir jų šeimoms, suaugusiems asmenims su negalia ir jų šeimoms, socialinę riziką patiriantiems suaugusiems asmenims ir jų šeimoms, socialinę riziką patiriančioms šeimoms, iš pataisos įstaigų paleistiems asmenims, nuo kurių paleidimo iš pataisos įstaigos dienos praėjo ne daugiau nei 12 mėnesių, kitiems asmenims ir jų šeimoms.

2. Psichosocialinės pagalbos paslaugą vaikams su negalia ir jų šeimoms, suaugusiems asmenims su negalia ir jų šeimoms, artimiesiems, krizinėje situacijoje (darbo praradimas, artimojo netektis ir kt.), socialinę riziką patyrusiems ar patiriantiems vaikams ir jų šeimoms, socialinę riziką patyrusiems ar patiriantiems suaugusiems asmenims ir jų šeimoms, smurtautojams, kitiems asmenims ir jų šeimoms.

3. Palydėjimo paslaugą jaunuoliams – socialinę riziką patiriantiems vaikams (nuo 16 metų), vaikams (nuo 16 metų), kurie gyvena socialinę riziką patiriančiose šeimose, sulaukusiems pilnametystės asmenims (iki 24 metų), kuriems buvo teikta socialinė globa (rūpyba) institucijoje ar kurie gyveno socialinę riziką patiriančioje šeimoje.

Socialinės paramos skyriaus informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite