INFORMACIJA ZARASŲ MIESTO DAUGIABUČIŲ GYVENTOJAMS DĖL SNIEGO VALYMO AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖSE

5
151

Š. m. gruodžio 15 d. (penktadienį) nuo 9.00 valandos bus valomos daugiabučių namų kiemų automobilių stovėjimo aikštelės Dimitriškių k. šalia šių namų: Šaltinių g. 4, 6, 8 ir 34.

Prašome gyventojų patraukti automobilius, kad būtų galima kuo geriau išvalyti sniegą iš aikštelių.

Zarasų seniūnijos seniūnas Valdas Utka

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

5 KOMENTARAI

  1. Jau nėra pas žmones kantrybės. Kiemai mieste tragiški. Šiandien 89 m senutė su lazdele nugriuvo kieme. Tokia sniego sankaupa, kad net baisu. Skambinome miesto seniūnijon ne vieną kartą. Rezultatas – nulis. Name gyvena 90 procentų pensininkų, o darbingi vyrai dirba ne Zarasuose. Kiemus, šaligatvius PRIVALO valyti savivaldybė. Betvarkė ne tik organizacijose /atleidžiant žmones/,bet ir miesto teritorijų priežiūroje. Kadangi nesugeba valdžia tvarkytis, tai gal jau laikas užleisti vietą kitiems? Jūsų mums jau per akis.

  2. Na na, nesipiktinkit jau taip. Siūlau visiems pakelti galvas iš pusnynų ir pasidžiaugti nors tuo, kad savivaldybės patarėja Simona Kornelija sau puikiai leidžia laiką gastroliuodama po romantiškąjį Paryžių. Ten tai jokio sniego nėra, gerbiamieji, tik šypsenos, prancūziški bučinukai ir Mulen Ružas.

  3. O kas daugiau valdžios ,,atstovams,, ir belieka. Pensininkai ir neįgalieji ,,gali,, valyti miestą nuo sniego,/nes šios valdžios užtarėjai ragina tai daryti/, o jie pasipuikuos apdarais, kelionėmis ir t.t. Tikrai atsibodo. Kada viskam bus galas? Labai jau ,,aktyvūs,, patarėjai. Gal nupirkime jiems kastuvus ir tegu dirba liaudžiai, kurios pinigus jie ,,kabina,,. Nereikės važinėti po pasaulį ir erzinti ir taip jau nepatenkintus žmones.

  4. Mieli zarasiškiai, gal surenkime esamai valdžiai išleistuvių pokylį kultrūros centre. Manau žmonės tikrai prisidės, kad kuo greičiau atsikratytų šia kompanija.. Manau surinktų pinigų suma bus tikrai įspūdinga ir gausis liuks vakarėlis.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite