INFORMACINIS PRANEŠIMAS

21
202

Zarasų seniūniją pasiekia gyventojų skundai dėl Dimitriškių, Sarakiškio, Šaulių ir kitų apylinkių prasto ūkio darbų atlikimo – gyventojai skundžiasi, kad daug praėjimų ir kiemų nėra valomi laiku, neatlikti kiti darbai. Tai pastebėjo ir šios teritorijos seniūnas Valdas Utka, todėl buvo pradėti stebėti tos teritorijos ūkio specialisto atlikti darbai.

Dar vasarą seniūnas kreipėsi į rajono Savivaldybės administracijos direktorių Aurelijų Banį, kad direktorius padėtų seniūnui pasiekti, kad šiose apylinkėse dirbantis darbuotojas atliktų jam pavestas funkcijas, nes šio ūkio reikalų specialisto darbo kokybe skundėsi tiek bendradarbiai, tiek gyventojai. Darbai buvo neatliekami arba atliekami nekokybiškai.

Jau tada administracijos direktorius Aurelijus Banys paprašė darbuotojo žodžiu, kad kiekvieną dieną, pabaigus dienos darbus, parašytų dienos darbų ataskaitą, kad seniūnui būtų lengviau sekti darbų atlikimą. Tačiau negavus darbuotojo ataskaitų, direktorius kreipėsi į darbuotoją raštu su įpareigojimu raštiškai atsiskaityti už kasdien atliktus darbus.

Ataskaitose nurodyti darbai neatitikdavo realybės (pavyzdžiui, nurodyta, kad gruodžio 11 dieną, kai sniego storis siekė 30 cm, darbuotojas grėbė lapus), o nusiskundimai šio darbuotojo darbo kokybe nesibaigė.

Gruodžio pradžioje specialistas nusprendė parašyti prašymą išeiti iš darbo nuo 2023-12-23, tačiau gruodžio 15 dieną atėjo į darbą tik atiduoti raktų seniūnui, parašė prašymą išeiti iš darbo tą pačią dieną ir daugiau tą dieną darbuotojas nebuvo rastas savo kabinete arba vietovėje, kurioje jam buvo skirtas darbas tai dienai.

Zarasų rajono savivaldybės vadovams yra labai svarbu laiku užtikrinti rajono kelių ir viešųjų erdvių savalaikę priežiūrą, todėl negalime toleruoti neatliekančių savo darbo darbuotojų, nes nuo to kenčia gyventojai.

Zarasų rajono savivaldybės administracija prašo gyventojų būti pilietiškais ir pranešti seniūnams apie pastebėtus piktybiškai neatliekamus darbus. Juk sunkiausiomis dienomis, ypač kai yra didelis snygis, reikia, kad darbuotojai atliktų savo darbą kokybiškai ir laiku.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

21 KOMENTARAI

 1. Pasitvirtina šios valdžios su mere priešakyje duotas pažadas, kad ,,raudonus,, reikia pjauti po vieną – Zarasų miesto seniūnę /pareiškus, kad ji pati išėjo iš darbo savo noru kai ,,jie pradėjo tikrinti viešuosius pirkimus,, – o tai MELAS/, ,,Zarasų vandenys,, direktoriaus atleidimas vykdant sujungimą, geriausią savivaldybės valytoją, kuri ,,nesugeba palaistyti gėlių,, o dabar ir Zarasų seniūnijos specialistą prisidengiant ,,neatliktais darbais,,. Kas sekantis? Labai gerai žinome, kaip ,,tvarko,, tokius reikalus direktorius. Skaitom ir juokas ima. Negi jie nesupranta, kad pasibaigus jų valdžios egzistencijai, neras sau darbo Zarasuose, nes niekas nenorės su jais turėti reikalų /nebent galės dirbti valytojais ,,Zarasų būste,,/, bet ir tai didelis klausimas.

 2. Kam čia taip trukdo gerb.Guobis? Jis netrukdo niekam nei gyventi,nei dirbti.
  Kodėl tyčiojamasi iš valytojo darbo? Kiekvienas darbas yra reikšmingas,jeigu jis nepriekaištingai atliekamas. Zarasuose įgavo pagreitį patyčios.

 3. Kam čia trukdo gerb. Guobis? Jis niekam netrukdo nei dirbti,nei gyventi. Zarasuose įsigalėjo patyčių kultūra.
  Kuo blogas valytojo darbas? Kiekvienas darbas yra garbingas,jeigu jis yra atliekamas nepriekaištingai.

 4. V. Guobys, kur bedirbtų, visada buvo kompetentingas ir darbuotojų gerbiamas vadovas. To jau tikrai niekas nepaneigs. Apie tai byloja buvusių bendradarbių atsiliepimai. Jį menkinti nepadės net jo atžvilgiu susikaupę pykčio ir pavydo priepuoliai.

 5. Jeigu skaitant tai, ką rašo valdžios atstovai, tik „juokas ima”, tai dar puiku. Juokitės. Daug geriau negu pyktis. Gaila, kad neišrasti vaistai nuo pavydo. Vartokite bent nuo durnumo. Jų yra.

 6. Tikrai puiku, kad mūsų merė ir jos komanda turi tvirtą stuburą ir aštrų protą. Ir daug kraujo, kurio viso iščiulpti tiesiog neįmanoma. Oponentams, pavyduoliams ar kitokiems nevykėliams tam neužteks nei proto, nei jėgų.

 7. Vienintėlis normalus šioje istorijoje būtent tas seniūnijos darbuotojas, kuris ant stalo tėškė pareiškimą dėl atleidimo. Nes jeigu jau tiesioginis vadovas – seniūnas pats nesugeba sukontroliuoti ir sukoordinuoti darbų savo valdose ir visus šunis karia ant pavaldinio ir dar jį kaziolina administracijos direktoriui, kuris iš viso mažai ką susigaudo apie seniūnijų veiklą, tai jau geriau nieko neveikti, nei su tokiais šauniais viršininkais dirbti.

 8. Komentaras,,Džiugu,, ,,Ilonai,, ,,Pagarba,, Paskaičius jų komentarus taip ir peršasi išvada, kad trupiniai nuo guobių ,,stalo,, jiems tikrai nubyra. Ir ko gero ..merė ir jos komanda turi tvirtą stuburą ir aštrų protą,, jie yra vieni iš to stuburo slankstelių. O dėl to, kad ,,pavyduoliams ar kitokiems nevykėliams tam neužteks nei proto, nei jėgų,, pamatysim per sekančius rinkimus.

 9. „Nevykėliui”,jau pats komentaro autorius parodo,kad nevykėliai ir negali laimėti rinkimų!. Tada ir gaunate tik trupinius nuo savo vado stalo. Tiek jūs ir esate verti…

 10. Labai gaila kad merė išsidirbinėja kaip tik nori ir kaip jai patinka, sugriauta ligoninė, autobusų parkas, komunalininkas, kiek darbuotojų liko be darbo, ir kiek žmonių dar gyvena įtampoj, o ji tik vaiposi ir žada, kad Zarasai žydės, o bet tačiau tik tušti plepalai kad atsidarys Hesburger, Pepka, sporto komplekas, spa ir laaabai žadėjo aplinkelį..Ir akli sekėjai niekaip nepraregi kad zarasus sugriovė, o neišgrąžino….Jaunimas sako kad po keturių metų nebus ko ir mąstyt apie grįžimą į šitą miestą…Kiek valdžių buvo bet tokio bardako dar niekada nebuvo, išrinko žmonės absoliučius nevykėlius į valdžią..O įleisk kiaulę į bažnyčią tai ir ant altoriaus užlips..

 11. Zarasai buvo griaunami jau nuo 2000 metų. Buvo masiškai uždarinėjama mokyklos, kultūros įstaigos,bibliotekos, med. punktai. Dabar turime to pasekmes. Rajoną paliko jaunos šeimos. Pagrindinės įstaigos atsidūrė kito rajono pavaldume. Valdžia džiaugėsi,kad daug sutaupo, už gerą darbą premijavosi. Tada visiems buvo gerai,kol uždarymas neatėjo į jų kiemą. Griaunama buvo virš 20 metų,o tie patys griovėjai rėkia,kad naujai išrinkta valdžia sugriovė per keletą mėnesių. Geriau patylėkit, kol žmonės nereikalauja audito ataskaitos,kiek sugriovėt ir kiek iš to sutaupet per savo valdymo( griovimo) laikotarpį. Jūs ir toliau darot destrukciją,kad rajoną ardyti.

 12. Blogas buvusiu palikimas šitai valdininkijai.Rajonas vis tisėsi paskutineje vietoje tai dabar sunku issikapstiti.Tie sumanė perorganizacijaą manidami kad jei laimeės, tai jiem niekas neprieštaraus kaip ir buvo.O jei pralaimes tai tarkuos naujuokus. Teršia savo lizdan,kuriam gyvena.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite