INFORMUOJAME APIE 2024 METŲ SITUACIJŲ PREVENCIJOS PRIEMONIŲ ZARASŲ RAJONE ĮGYVENDINIMO PLANĄ

1
108

Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnai, siekdami įvertinti visas rizikas ir iššūkius, susijusius su saugumo jausmo didinimu, atsižvelgdami į 2022-2023 m. Zarasų rajone registruotus pranešimus, ikiteisminius tyrimus bei gyventojų apklausos rezultatus, identifikavo saugumo problemas Zarasų rajone ir parengė situacijų prevencijos priemonių planą, kuris kartu su Zarasų rajono savivaldybės administracija bei kitais socialiniais partneriais bus vykdomas visus 2024 metus.

2024 m. situacijų prevencijos plane numatytos įvairios prevencinės priemonės, orientuotos į teisės pažeidimus ir nusikaltimus, keliančius gyventojams susirūpinimą ir mažinančius saugumo jausmą Zarasų rajono savivaldybėje, tai:

  • tikslinės bendrosios prevencijos priemonės Zarasų mieste esančiose ugdymo įstaigose bei probleminėse teritorijose (susitikimai, paskaitos, renginiai, konkursai, reidai ir t. t.);
  • tikslinės policinės priemonės, skirtos teisės pažeidimams probleminėse teritorijose atskleisti bei užkardyti;
  • alkoholio ir tabako pardavimo vietų stebėsena, kontrolė bei ūkio subjektų patikrinimai;
  • prevencinės informacijos viešinimas, siekiant didinti gyventojų sąmoningumą bei įtraukti juos į saugios aplinkos kūrimą;
  • vairuotojų eismo kontrolė;
  • ir kt.

Apie plano įgyvendinimą ir pasiektus rezultatus gyventojai bus informuojami 2024 metų eigoje.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Zarasų rajono policijos komisariato informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

1 KOMENTARAS

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite