INFORMUOJAME, KAD PARENGTA RAJONO SAVIVALDYBĖS SAUGOMO BOTANINIO GAMTOS PAVELDO OBJEKTO (KLOVIŠKIŲ ĄŽUOLO) SCHEMA

0
41
min news zrs 691 Kloviškių ąžuolas

Organizatorius: Zarasų rajono savivaldybės administracija, Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai, tel. (8 385) 37 173, faks. (8 385) 37 172, el. p. info@zarasai.lt, Statybos ir urbanistikos skyrius, tel. (8 385) 31211.

Teisinis pagrindas: Saugomų teritorijų įstatymo 23 straipsnio 5 dalis, Lietuvos Respublikos specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymo nuostatų 141 straipsnio 16 punktas, Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2021 m. rugsėjo 3 d. sprendimas Nr. T-154 „Dėl Pasiūlymų dėl Zarasų rajono savivaldybės draustinio steigimo, jo ribų keitimo, gamtos paveldo objekto paskelbimo Savivaldybės saugomu nagrinėjimo ir sprendimo priėmimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2016 m. spalio 28 d. sprendimas Nr. R-241 „Dėl Kloviškių ąžuolo paskelbimo savivaldybės saugomu botaniniu gamtos paveldo objektu“.

Tikslas: nustatytos rajono Savivaldybės saugomo botaninio gamtos paveldo objekto (Kloviškių ąžuolo) buferinės apsaugos zonos bei pazonio ribos.

Susipažinkite su parengta Savivaldybės saugomo botaninio gamtos paveldo objekto (Kloviškių ąžuolo) schema

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite