INFORMUOJAME, KAD VEIKIA ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VALSTYBINĖS ŽEMĖS NUOMOS MOKESČIO SAVITARNOS SVETAINĖ

0
272

Informuojame, kad veikia SAVITARNOS svetainė Zarasų rajono savivaldybės valstybinės žemės nuomos mokesčio mokėtojams (toliau – mokėtojas) ir kviečiame valstybinės žemės nuomininkus bei naudotojus, kurie moka valstybinės žemės nuomos mokestį (toliau – mokestis), aktyviai į ją jungtis. Svetainės adresas: https://zemesnuoma.zarasai.lt.

Mokėtojas, prisijungęs SAVITARNOS svetainėje prie savo paskyros, galės peržiūrėti mokesčio deklaracijas, atliktus mokėjimus, sumokėti mokestį, išsiųsti  žinutę–klausimą darbuotojui elektroniniu paštu masis@zrsa.lt.

Prie SAVITARNOS svetainės prisijungti galima užsiregistravus (registruotis būtina jungiantis pirmą kartą) – prisijungimo lange paspaudus skirtuką „Registruotis“. Lange „Registruotis“ įveskite prašomus prisijungimo duomenis iš savo valstybinės žemės nuomos mokesčio deklaracijos (toliau – deklaracija): mokėtojo kodą ir pirminį slaptažodį, kurie nurodyti deklaracijos pastabose. Eigoje sistema paprašys suvesti registracijai reikalingus duomenis (prisijungimo vardas, elektroninis paštas ir t. t.). Slaptažodis turi būti sudarytas iš ne mažiau kaip 8 simbolių (sudarant slaptažodį turi būti panaudota: didžioji raidė, skaičius, ženklas. Pvz.: Rugpjucio22d20230822?). Po duomenų pateikimo, jūsų nurodytu elektroniniu paštu gausite laišką su nuoroda, kurią paspaudus, sistema patvirtins sėkmingai baigtą registraciją.

Užsiregistravusiems vartotojams, norint prisijungti prie SAVITARNOS svetainės, suveskite internetinį adresą: https://zemesnuoma.zarasai.lt ir, atsidariusiame lange, spauskite „Prisijungti“. Įveskite, registracijos metu sugalvotus prisijungimo vardą bei slaptažodį arba junkitės per elektroninius valdžios vartus.

Detalesnė informacija pateikiama SAVITARNOS interneto svetainėje adresu: https://zemesnuoma.zarasai.lt apatiniame meniu paspaudus ant nuorodos „Informacija naudotojui“, kur atveriama trumpa prisijungimo informacija.

Mokesčio mokėtojams, kurie redaguos SAVITARNOS svetainėje savo pateiktą informaciją,  ir pažymės (uždės varnelę), kad mokesčių deklaracijos nesiųsti paštu, – pranešimai bus siunčiami tik nurodytu elektroniniu paštu. Mokesčio mokėtojams, nenurodžiusiems el. pašto ar nepažymėjusiems, kad deklaracijų nesiųsti paštu, – deklaracijos bus išsiųstos tik paštu paprastu laišku.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Finansų skyriaus informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite