ĮSIBĖGĖJA „KOKYBĖS KREPŠELIO“ PROJEKTAS

0
29
kokkrep

Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija nuo 2021 metų dalyvauja Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamame „Kokybės krepšelio“ projekte Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01–0001. Tai jau antrasis šio projekto etapas. Jame dalyvauja 90 bendrojo ugdymo mokyklų. Projekto tikslas – pagerinti mokinių ugdymosi pasiekimus, įgyvendinant pokyčius savivaldybėse ir jų mokyklose. Projekto trukmė – 2 mokslo metai.

Gimnazijoje sudaryta darbo grupė išanalizavo kelerių metų mokinių ugdymo(si) rezultatus, besikeičiančias pasaulines tendencijas ir konstatavo, kad reikėtų skirti lėšų gimnazijos edukacinių aplinkų atnaujinimui bei pritaikymui, naujų funkcionalių erdvių įrengimui, nes tai leistų efektyvinti ugdymo procesą, taikyti šiuolaikinius ugdymo metodus ir būdus, naujas technologijas, aktyvinti mokymąsi. Tikėtina, kad tai didintų mokinių mokymosi motyvaciją, gerėtų ir jų mokymosi pasiekimai, mokiniai keltų sau aukštesnius tikslus ir kryptingai jų siektų. Nuspręsta daugiau dėmesio skirti lietuvių kalbos ir literatūros ugdymui bei kabinetų, bazių gerinimui, skaityklos atnaujinimui, gamtamokslinių dalykų (chemijos ir biologijos) ugdymui, ypač I ir II gimnazijos klasėse. Projekto metu gilinsime mokinių ir mokytojų kompetencijas, kursime glaudesnį tarpmokyklinį bendradarbiavimo tinklą su Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija. Tikimės, kad visos numatytos veiklos bus įvykdytos ir projekto pabaigoje mes galėsime pasidžiaugti ir pagerėjusiais mokinių pasiekimais, ir darbo sąlygomis, moderniomis edukacinėmis erdvėmis.

Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite