ĮVYKDYTAS ASOCIACIJOS „ROŽĖS IR LELIJOS“ VEIKLOS STIPRINIMO PROJEKTAS

0
130

Asociacija „Rožės ir lelijos“ dėkoja Zarasų rajono savivaldybei už finansinę paramą, gautą pagal priemonę „Teikti finansinę paramą nevyriausybinių, bendruomeninių organizacijų vykdomiems projektams” įgyvendinant projektą „Rožės ir lelijos 2023. Dizaino sprendimai“.

Asociacijos veiklos tikslas yra skatinti moterų kūrybos (ko-)produktyvumą ir kokybę, bendravimą tarp Lietuvos kaime, mieste, o taip pat užsienyje kuriančių moterų, stiprinti pasididžiavimą „lietuviškumu“ ir nuostabiu Zarasų kraštu. Siekdama misijos įgyvendinimo, vykdo vaizduojamosios bei taikomosios dailės projektus, bendras edukacines veiklas.

Su asociacijos kūrėjomis ir veiklomis kviečiame susipažinti galerijoje „Rožės ir lelijos“, esančioje Zarasuose, Bukonto g. 1 (pasažo kieme). Šiuo metu čia eksponuojami darbai, sukurti 2023 metų vasarą vykusios stovyklos – plenero metu, kuriame dalyvavo apie 40 kuriančių moterų ir mergaičių. Dažną šeštadienį galerijoje vyksta kūrybinės dirbtuvės, daugiau informacijos apie asociacijos veiklas galerijos Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/profile.php?id=61550523507916

Šiuo metu asociacija vykdo trečiąjį Lietuvos kultūros tarybos dalinai remiamą projektą – „Rožės ir lelijos 2023. Dizaino sprendimai“, kuriame dalyvauja septynios profesionalios vietos menininkės.

Gauta 1400 eurų Savivaldybės parama suteikė galimybę asociacijai įsigyti kompiuterinę įrangą (stacionarų kompiuterį bei ekraną) reikalingą kurti dizaino projektus, paveikslų rėmų ir kabinimo sistemas, ir kitą įrangą, kurią asociacija naudoja galerijoje „Rožės ir lelijos“ darbų eksponavimui. Iš viso reikalingų prekių įsigyta už 2702,81 eurų, iš jų 1302,81 eurų – savų asociacijos lėšų.

Asociacijos „Rožės ir lelijos“ informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite