ĮVYKO DARBO GRUPĖS PASITARIMAS DĖL GLOBĖJŲ PRITRAUKIMO IR VISUOMENĖS INFORMAVIMO APIE GLOBĄ

0
105

Zarasų rajono socialinių paslaugų centre 2024 m. kovo 8 dieną vyko Zarasų rajono savivaldybės mero potvarkiu sudarytos Zarasų rajono savivaldybės globėjų pritraukimo ir visuomenės informavimo apie globą darbo grupės posėdis. Darbo grupės tikslas – sudaryti ir įgyvendinti globėjų pritraukimo ir visuomenės informavimo apie globą planą. Posėdyje dalyvavo darbo grupės nariai: Olga Podolskienė, Zarasų rajono savivaldybės vicemerė, Nijolė Bikulčienė, Zarasų rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorius), Laura Adamonienė – Zarasų rajono socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkė, teikianti socialinę priežiūrą šeimoms, Asta Karosienė – Zarasų rajono socialinių paslaugų centro Globos tarnybos atestuota darbuotoja, Ilona Leipuvienė – Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vyresnioji patarėja, Alina Sklinsmontienė – Zarasų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja, Eglė Vaitkevičienė – Eglės namučių šeimynos narė ir Aliną Paliūnienė, Zarasų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus socialinės rūpybos specialistė.

Darbo grupės metu aptartas Globėjų pritraukimo ir visuomenės informavimo apie globą plano rengimas. Ieškota inovatyvių viešinimo priemonių, geriausių sprendimų skleisti gerąją globos šeimoje žinią Zarasų rajone. Norint tinkamai parengti šį planą, naudingos bendros įžvalgos, pasiūlymai, kurie įtakotų globėjų pritraukimą, gerintų visuomenės požiūrį į globą. Plane planuojama numatyti įvairių priemonių šiems tikslams pasiekti.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite