ĮVYKO JUNGTINIS ZARASŲ IR MOLĖTŲ RAJONŲ SAVIVALDYBIŲ JAUNIMO REIKALŲ TARYBŲ POSĖDIS

2
172

Spalio 17 dieną Zarasų rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos posėdis buvo ypatingas, nes vyko neįprastai. Šį kartą posėdis buvo jungtinis – dalyvavo ir Molėtų rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos atstovai. Šį jungtinį posėdį sugalvojo ir suorganizavo šių rajonų jaunimo koordinatorės – Zarasų rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Julija Goštautaitė-Adomavičienė ir Molėtų rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bačiulė.

Prieš jungtinį posėdį Molėtų rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba aplankė Zarasų atviro jaunimo centro erdves, apžiūrėjo kur Zarasų jaunimas gali praleisti laiką, savanoriauti ir užsiimti įvairiomis veiklomis.

Posėdį pradėjo Julija Goštautaitė-Adomavičienė, pristatydama jaunimo politiką Zarasų rajono savivaldybėje. Aptarė bendrąją, statistinę rajono informaciją, jaunimo ir mokinių skaičių Zarasų rajone, pasidalino patirtimi apie jaunimo politikos priemonių programavimą. Pristatė Zarasų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narių sudėtį, reikšmingiausius jaunimo reikalų tarybos darbus per pastaruosius dvejus metus. Taip pat papasakojo, kokias programas savivaldybė yra parengusi jaunimui (jaunimo savanoriška tarnyba, vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa, mokyklų dalyvaujamąjį biudžetą, atvirų jaunimo centrų ir jaunimo erdvių finansavimas). Atsakė į klausimus apie jaunų gydytojų pritraukimo į rajoną, paslaugų prieinamumą kaimiškųjų vietovių jaunimui.

Po Zarasų rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorės pristatymo savo rajono veiklą pristatė Molėtų rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bačiulė. Buvo sunku nepastebėti tokių didelių šių rajono panašumų – nuo gyventojų skaičiaus iki geografinio panašumo – Zarasų ir Molėtų rajonai labai panašūs. Net problemos, su kuriomis susiduria rajonai, yra panašios.

Vilma Bačiulė taip pat pristatė jaunimo politiką Molėtų rajono savivaldybėje. Aptarė bendrąją, statistinę rajono informaciją, jaunimo skaičių Molėtų rajone, pasidalino patirtimi apie jaunimo politikos priemonių programavimą, pristatė jaunimo reikalų tarybos narių sudėtį, aptarė reikšmingiausius jaunimo reikalų tarybos darbus per pastaruosius trejus metus, pasidalino gerosiomis praktikomis iš savo veiklos – apie Savanorystės meniu katalogą, dalyvaujamojo biudžeto modelį, mokinių skatinimo už pasiekimus programą.

Po posėdžio Zarasų ir Molėtų rajonų savivaldybių jaunimo reikalų tarybų nariai džiaugėsi rajonų draugyste, pasidalintomis žiniomis ir geromis praktikomis ir nusprendė, kad ateityje tęs jungtinių posėdžių idėją. Kitas jungtinis rajonų Savivaldybių Jaunimo reikalų tarybos posėdis vyks Molėtuose.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

2 KOMENTARAI

  1. Labai valdiškai parašyta. Žodis „pristatė” , BEROS, ŠEŠIS KARTUS PAKARTOTAS. Aštuntos klasės mokinuko rašinėlis. Galėtų būti ir solidesnė informacija apie tokį renginį.

  2. Ko Jūs stebitės, Zarasų savivaldybės funkcionieriai niekada nepasižymėjo nei iškalba, nei raštingumu, nežibėjo analitiniais ar realios situacijos suvokimo gebėjimais. Visame straipsnyje nė žodžio apie bene svarbiausią jaunimo narkomanijos problemą. Kol Julija Goštautaitė-Adomavičienė kažką pristatinėjo apie jaunimo politiką, spręstamas elektroninių cigarečių uždraudimo bėdą, mikrorajono jaunimas sugrįžo prie savo seno užsiėmimo – namų laiptinių batų valymo grotelėse įstrigusių nuorūkų žvejybos. Tokia tat Zarasų jaunimo politika.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite