ĮVYKO ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ASMENS SU NEGALIA GEROVĖS TARYBOS POSĖDIS

0
90

Siekiant užtikrinti asmenų su negalia teisių socialinės integracijos politikos įgyvendinimą bei sklandų įstaigų ir institucijų, dirbančių asmenų su negalia integracijos srityje, bendradarbiavimą, Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2024 m. sausio 25 d. sprendimu Nr. T-11 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės asmens su negalia gerovės tarybos sudarymo ir jos veiklos nuostatų patvirtinimo“ įsteigta Zarasų rajono savivaldybės asmens su negalia gerovės taryba (toliai – Taryba). Tarybos pirmininku paskirtas Zarasų rajono savivaldybės tarybos narys Rimvydas Podolskis.

Vienas iš svarbiausių Tarybos tikslų – bendradarbiaujant su Zarasų rajono savivaldybės administracija ir institucijomis spręsti problemas asmenų su negalia teisių apsaugos srityje, siekti mažinti asmenų su negalia socialinę atskirtį ir aktyvinti bendruomenes ir nevyriausybines organizacijas teikti asmenims su negalia bendruomenėje socialines paslaugas, kurios skatintų užimtumą, plėtotų dalyvavimą kultūros ir sporto veiklose ir užtikrintų asmenų su negalia kokybišką gyvenimą bendruomenėje.

2024 m. kovo 28 d. įvyko Tarybos pirmasis posėdis, kuriuo metu buvo aptarta situacija  dėl viešosios paskirties objektų pasiekiamumo asmenims su judėjimo negalia.

Posėdžio metu buvo svarstyta dėl patekimo į Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Sveikatos centrą asmenims, judantiems vežimėlyje, pritaikymo, dėl Zarasų rajono savivaldybės pavaldžių įstaigų pritaikymo ir parkavimosi vietų įrengimo automobilių stovėjimo aikštelėse asmenims turintiems judėjimo negalią, dėl parkavimosi vietų pritaikymo asmenims su negalia ir jų priežiūros prie prekybos centrų.

Zarasų rajono savivaldybės informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite