JAUNIMAS ZARASAMS

0
18
logo renginio

Paskutinį vasaros penktadienį Zarasų „Apskritas stalas“ Zarasų rajono jaunimui surengė jau tradicija tapusį vasaros renginį „Jaunimas – Zarasams“.

Jaunimui skirta popietė prasidėjo nuo apšilimo žaidžiant įvairius žaidimus jaukiose Zarasų atviro jaunimo centro erdvėse. Jaunimas varžėsi biliardo, Xbox bei stalo teniso rungtyse. Nugalėtojai – apdovanoti!

Praūžus žaidimams – Zarasų kultūros centro diskotekų salėje prasidėjo „Pilietinių idėjų konkursas“, kuomet jaunimas (ir ne tik) pasirinkta forma pristatė įvairias pilietines idėjas. Sutarėme, kad geriausia idėja bus realizuota iki rugsėjo 30d. Zarasuose arba Zarasų rajone. Idėjas vertino trys komisijos nariai (Zarasų „Apskrito stalo“ prezidentas Erikas Černovas, Zarasų rajono savivaldybės švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Sigita Keršienė ir Zarasų atviro jaunimo centro darbuotojas – Ramūnas Keršys). Idėjos buvo vertinamos pagal šiuos kriterijus:

3 balai – idėjos įgyvendinimas iškelia jaunimui (ar visuomenei) aktualią problemą ar ją sprendžia; 2 balai – idėja matoma jaunimui ir visuomenei; 2 balai – idėją įgyvendina patys idėjos autoriai; 1 balas – dėjos įgyvendinimo komandoje daugiau nei pusė narių – jaunimas; 2 balai – idėją realu įgyvendinti iki rugsėjo 30 d.

Geriausia idėja komisija pripažino Deimantės Andriuškevičiūtės pristatytą mintį – netikėtoje, tačiau jaukioje vietoje gamtoje surengti vakarienę tarp jaunimo ir senjorų, kuomet akcentas būtų ne pats maistas, o tiesiog šiltas pabendravimas. Zarasuose gausu senjorų, kuriems norisi parodyti šilto dėmesio ir tiesiog su jais pabendrauti. Vakarienė planuojama rugsėjo antroje pusėje, apie tai dar bus paskelbta Zarasų krašto laikraštyje, Zarasų krašto gyventojų skaitomose interneto svetainėse – Zarasai.lt bei Zarasuose.lt. Senjorai ir jaunimas norintys užsiregistruoti jau dabar – drąsiai skambinkite Deimantei 860506399.

Itin daug susidomėjimo susilaukė vakarinė renginio dalis, kuomet prasidėjo Alano pasiplepėjimai su šalčio aistruoliu – Modestu Stumbriu. Nors Modestui mama liepė nebedaryt nesąmonių, pasiplepėjimo metu buvo siekiama su šalčiu susijusio Lietuvos REKORDO! Modestas beje 2020-02-22 yra pasiekęs Lietuvos rekordą – jis apgaubtas ledu išbuvo 45-ias minutes ir 4-ias sekundes (taip 15-ka minučių pagerindamas anksčiau savo paties pasiektą rekordą).

„Jaunimas – Zarasams“ renginio metu užfiksuotas rekordas dar nėra oficialiai įregistruotas, tačiau 10 min ir 35 trukęs žurnalistinis pokalbis lediniame vandenyje tikriausia oficialiai bus įrašytas į Lietuvos rekordų knygą.

Po išties įdomaus ir šalto pokalbio tarp Alano ir Modesto publiką šildė Zarasų jaunimo mėgstamas atlikėjas – MC BITĖ, o toliau iki vakaro galo smagiai trepsėjome su BALIAUS dainomis (taip taip, to paties Klarko ir Lauros dainomis, pagal kurias iškart norisi šokti).

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie renginio organizavimo ir sakome IKI kitų renginių bei akcijų. Rudenio gale pakviesime jus į tradicija tapusią rudeninę jaunimo dieną.

Renginio organizatorius: Zarasų rajono jaunimo visuomeninių organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“

Renginio partneriai: Zarasų kultūros centras ir Zarasų atviras jaunimo centras

Renginio rėmėjai: Jaunimo reikalų departamentas prie SADM ir Zarasų rajono savivaldybė

Renginys įgyvendintas pagal projektą „Jaunimas – Zarasams“.

A.K 3

A.K 27

A.K 36

A.K 82

A.K 94

A.K 100

A.K 113

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite