JAUNIMO VERSLUMO UGDYMO IR INVESTICIJŲ Į DARBO RINKĄ PRIEMONIŲ ĮGYVENDINIMAS

0
16
verslumas

2023 m. darbdaviams bus išmokama viena minimalios mėnesinės algos dydžio kompensacija už vieną įdarbintą jaunuolį ne ugdymo proceso metu (nuo birželio 22 d. iki rugpjūčio 31 d.)!

Zarasų rajono savivaldybės administracija vykdo „Jaunimo verslumo ugdymo ir investicijų į darbo rinką priemonių įgyvendinimą“ (toliau – priemonė).

Tikslas – sudaryti palankias sąlygas jaunimo užimtumui didinti vasaros atostogų metu (birželio – rugpjūčio mėnesiais) bei remti smulkų ir vidutinį verslą.

 

JAUNUOLIS, NORINTIS DIRBTI PAGAL PRIEMONĘ, PRIVALO:

– būti deklaravęs gyvenamąją vietą Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje;

– pirmąją darbo dieną būti ne jaunesniu nei 14 m. ir ne vyresniu nei 21 m. (įskaitytinai);

– pas darbdavį išdirbti ne mažiau kaip 10 darbo dienų.

DARBDAVIAI, NORINTYS ĮDARBINTI JAUNUOLĮ, PRIVALO:

– veiklą vykdyti Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje;

– įdarbinti jaunuolį ne anksčiau kaip nuo einamų metų birželio 1 d. (kompensacija skaičiuojama nuo ugdymo proceso pabaigos, t.y. nuo 2023 m. birželio 22 d.).

ŽINGSNIAI JAUNIMUI:

– iš svetainės www.zarasai.lt skilties „Verslininkams“ – „Darbas jaunimui vasarą” atsisiųsti anketą skirtą jaunuoliams ir sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo, užpildyti ir atsiųsti dokumentus elektroniniu paštu:darbasjaunimui@zarasai.lt;

– susirasti sau tinkamą darbdavį skiltyje „Verslininkams“ – „Darbas jaunimui vasarą“ ir kreiptis į jį;

– dalyvauti darbo pokalbyje su darbdaviu;

– pasirašyti trišalę sutartį su darbdaviu ir Zarasų rajono savivaldybės administracija.

ŽINGSNIAI DARBDAVIUI:

– iš svetainės www.zarasai.lt skilties „Darbas jaunimui vasarą” atsisiųsti anketą skirtą darbdaviui, užpildyti ir išsiųsti ją elektroniniu paštu: darbasjaunimui@zarasai.lt;

– rinktis iš skiltyje „Darbas jaunimui vasarą“ užsiregistravusių jaunuolių arba laukti, kol jaunuoliai kreipsis patys;

– pasikviesti jaunuolį į darbo pokalbį;

– pasirašyti trišalę sutartį (sutartis rengs Investicijų ir plėtros skyriaus vedėjos pavaduotoja Miglė Tauterienė (darbdavys pateikia informaciją apie įdarbinamus jaunuolius (kontaktai skelbiami žemiau)).

DARBDAVIŲ ATSISKAITYMO SU ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA TVARKA:

Pasibaigus darbo sutarčiai pateikiami dokumentai:
– darbo sutarties kopija;

– darbo laiko apskaitos žiniaraščio kopija;

– darbo užmokesčio išmokėjimą patvirtinančių dokumentų kopijos.

Kontaktiniai asmenys konsultacijoms:


Investicijų ir plėtros skyriaus vedėja Ramunė Šileikienė, tel. Nr. (8 385) 37144, mob. tel. Nr. (8 616) 36703 arba el. p. darbasjaunimui@zarasai.lt

Investicijų ir plėtros skyriaus vedėjos pavaduotoja Miglė Tauterienė, tel. Nr. (8 385) 31 210, el. p. migle.tauteriene@zarasai.lt.

 

Priedai

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite