JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ IR GRUPIŲ FESTIVALIS ,,TARANTULAS“

3
119

FESTIVALIS KURIS SUJUNGIA!

LIEPOS 20 D. ZARASO EŽERO DIDŽIOJOJE SALOJE – JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ IR GRUPIŲ FESTIVALIS ,,TARANTULAS“

Šį šeštadienį Zaraso ežero Didžiosios salos mažajame slėnyje aidės jaunųjų atlikėjų ir grupių festivalis ,,Tarantulas“. Dažnas atsimena, kaip saloje daug metų vyko jaunų atlikėjų festivalis ,,Undinėlės daina“, kuriame skambėjo jaunimo autorinės dainos vandens tematika. Tuo metu šis labai populiarus renginys burdavęs jaunus žmones, skatindavęs jų kūrybą ir saviraišką. Šį sykį čia startuos naujas festivalis – kurio tikslinė grupė ta pati – jaunieji atlikėjai ar jaunimo grupės. Pasak renginio organizatoriaus Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro direktorius Aurimo GUDO, kultūros centro kolektyvas sukaupė renginių, tame tarpe ir ,,Undinėlės dainos“ ilgametę organizavimo patirtį. Dar 2023 m. mums kilo idėja suteikti jauniesiems kūrėjams sceną Zaraso ežero Didžiojoje saloje. Juk po Zarasų atviro jaunimo centro sparnu glaudžiasi ir repetuoja ne viena jaunimo muzikinė grupė. Renginys ,,Tarantulo“ skatins jaunimo grupes varžytis dėl prizų, bet neribos jų pasirinktos tematikos ar saviraiškos stiliaus. Vienas iš renginio tikslų – skatinti jaunimą kurti ir kalbėti muzikos kalba tai, kas jiems yra svarbu.

Renginį globoja Zarasų rajono merė Nijolė GUOBIENĖ, kuri teigia, kad festivalis „Tarantulas” suteiks galimybę jauniems atlikėjams ir grupėms išdrįsti žengti į sceną pirmą kartą arba tęsti savo muzikinę kelionę dar didesnių scenų link. Toks festivalis mūsų krašte skatins jaunimo kultūrinį sąmoningumą ir aktyvų laisvalaikį, suburs bendrauti ne tik ekranuose, bet ir gyvai. Muzika VIENIJA ir padeda jaunimui plėsti muzikinį horizontą, pažinti naujas muzikos kryptis. Visiems festivalio dalyviams ir lankytojams linkiu įsilieti į šio festivalio teigiamą atmosferą, pasijusti bendruomenės dalimi ir puikiai praleisti laiką”.

Kodėl buvo pasiriktas voro simbolis? Pasak vieno iš festivalio idėjos sumanytojų Zarasų atviro jaunimo centro vadovo Ramūno KERŠIO, voras yra vienas iš laimę nešančių simbolių. Festivalio simboliu pinamas tinklas, kuris tarsi visus sujungia: skirtingą stilių propaguojantį jaunimą kviečia burtis, kurti bei išreikšti save per muziką, taip, kaip jiems patogu. Tikime, kad šis festivalis garsins jaunuosius atlikėjus ir grupes, jiems padės tapti žinomesniems ir galbūt laimingais. Labai norėtume, kad šis festivalis taptų didelio ir tradicinio renginio užuomazga, kuris kasmet suburtų jaunus žmonės ir jaunuosius kūrėjus iš visos Lietuvos į Zaraso ežero Didžiąją salą.

Džiaugiamės, kad jau pirmaisiais metais pavyko į festivalį suburti daug jaunimo grupių ir jaunųjų atlikėjų iš visos Lietuvos, kurie liepos 20 d. pristatys savo kūrybą Zaraso ežero Didžiojoje saloje:

 1. Amber Biržai/ (Alternative pop)
 2. Just Checking /Visaginas/ ( Grunge, rock)
 3. Nevers /Vilnius/ (Alternatyvus rokas)
 4. Memuary Amura /Visaginas/ (Rokas)
 5. SPURR /Vilnius/(Alternatyvus rokas).
 6. Loafers / Visaginas/ (Surf-Punk).
 7. Balaganas /Zarasai/(Rokas, surf rokas, alternatyvus rokas).
 8. Muzikos studija Echora /Rokiškis/ (Indie Rock).
 9. Happysad /Vilnius/ (Rokas).
 10. FourMen /Pasvalys/(Rokas)
 11. Moni (su grupe) /Panevėžys/ (Indie pop/funk/disco)
 12. Basom /Zarasai /Rokas/

Kiekvienas dalyvis turės galimybę pristatyti iki trijų autorinių dainų. Konkursinė dalis vyks Zaraso ežero Didžiosios salos mažajame slėnyje nuo 13.00 iki 17.30 valandos. Trys geriausi pasirodymai bus apdovanoti organizatorių įsteigtas prizais: 400, 300 ir 200 Eur vertės muzikinės parduotuvės ,,Tamsta“ dovanų čekiais.

KVIEČIAME VISUS ATVYKTI Į ZARASUS IR DALYVAUTI FESTIVALYJE ,,TARANTULAS“

RENGINYS NEMOKAMAS

PO KONKURSINĖS DALIES ŠĖLSIME ADRINOS KONCERTE IR DISKOTEKOJE KARTU SU PUSHAZ & AURHYMES DJ SET

Festivalio plakatas: https://www.facebook.com/share/p/wv1BDjwEJK5AV7c9/

Renginio globėja:
Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė

Renginio organizatoriai:
Zarasų kultūros centras
Zarasų atviras jaunimo centras/Zarasai youth centre

Renginio rėmėjai:
Zarasų rajono savivaldybės administracija
Jaunimo reikalų agentūra

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

3 KOMENTARAI

 1. Puikiausias renginio pavadinimas buvo „Undinėlių daina”, toks savas ir šiltas, sužadinantis daug gražių prisiminimų. O dabar organizatoriai kažkokį atgrąsų „Tarantulą” sugalvojo, iš neturėjimo ką veikt turbūt.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite