JŪSŲ ORGANIZACIJAI TRŪKSTA SAVANORIŲ PAGALBOS? UŽSIREGISTRUOKITE ZARASŲ RAJONO „SAVANORYSTĖS MENIU“!

0
30

Zarasų rajono vyresnių klasių mokiniai dėl ženkliai padidinto socialinės ir pilietinės veiklos valandų (t.y. 70 val. per dvejus metus) ugdymo programose Zarasų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybai išsakė poreikį praplėsti socialinių pilietinių veiklų galimybes Zarasų rajone. Šiuo tikslu Zarasų jaunimo reikalų taryba inicijavo „Savanorystės meniu” parengimą.

Kviečiame NVO ir biudžetines įstaigas siūlyti įvairias savanorystės veiklas mokiniams. Artimiausiu metu turėsime savotišką katalogą mokiniams, iš kurio jie galėtų rinktis įvairias organizacijų siūlomas veiklas ir taip būti naudingais visuomenei, ugdytis kompetencijas ir „nesusirinkti”, o pelnyti socialines valandas.

„Savanorystės meniu“ padės mokiniams ir organizacijoms rasti vieniems kitus, kad jaunimas turėtų kur oficialiai skirti savo laiką savanorystei, visuomeninei veiklai ir pilietiškumui ugdyti.

Organizacijos, norinčios prisidėti prie „Savanorystės meniu“ rengimo, kviečiamos Zarasų rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatoriui el. paštu jaunimokoordinatorius@zarasai.lt pateikti šią informaciją:

  1. Trumpa informacija apie įstaigą.
  2. Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?
  3. Kokio savanorio organizacija ieško?
  4. Kiek savanorių organizacija gali priimti vienu metu?
  5. Atsakingo žmogaus vardas, pavardė telefono numeris ir/arba elektroninis paštas.
  6. Nuotrauka, atspindinti veiklą.
  7. Organizacijos / įstaigos logotipas.

Rengiamas „Savanorystės meniu“ katalogas su pavyzdine kortele.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į Jaunimo reikalų koordinatorę Juliją Goštautaitę-Adomavičienę darbo valandomis telefonu 8 385 30731, el. paštu jaunimokoordinatorius@zarasai.lt arba atvykti į Zarasų rajono savivaldybės administracijos 108a kabinetą (iš anksto susitarus).

Jaunimo reikalų koordinatoriaus informacija 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite