KĄ REIKĖTŲ DARYTI, KAD KUO ILGESNĮ LAIKĄ BŪTŲ IŠSAUGOTAS IŠMANIOJO TELEFONO VEIKIMO LAIKAS?

0
39
telefono baterijos

Šiuolaikinį pasaulį būtų sunku įsivaizduoti be išmaniųjų įrenginių. Juose telpa visi kasdieniai reikalai – laisvalaikio ir darbo funkcijos, kurios yra pritaikytos šios dienos telefonui. Tiesa, kad būtų galima naudotis šiomis funkcijomis, labai svarbu, kad telefone būtų pakankamai procentų baterijos, o ją išsaugoti reikėtų pasinaudoti jos taupymu. Tai padaryti galima pasinaudojant keletą svarbių patarimų.

Išorinės baterijos skuba į pagalbą

Jeigu žinote, kad esate linkę užmiršti įkrauti savo telefoną, tuomet vertėtų įsigyti išorinę bateriją, kuri padės įkrauti įrenginį bet kokioje vietoje.
Tiesa, norint pasirinkti kokybišką išorinę bateriją, reikėtų atkreipti dėmesį į jos talpą, kuri matuojama mAh (miliamperais per valandą). Kuo yra didesnė išorinės baterijos talpa, tuo daugiau įkrovimų ar skirtingų įrenginių jį gali palaikyti. Nuo išorinės baterijos talpos priklauso ir jos dydis, o tai reiškia, kad kuo ši yra talpesnė, tuo fiziškai didesnė ir sunkesnė. Būtent prieš rinkimąsi reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokiomis aplinkybėmis ši baterija bus naudojama ir, ar jos dydis nesukels kažkokių nereikalingų nepatogumų.
Iphone pakrovėjas gali būti reikalingas tik tada, jeigu turite prieigą prie elektros lizdo, kitu atveju rekomenduoja rinktis išorines baterijas. 

Jokiu būdu nepalikite telefono kaitrioje saulėje!

Šis reiškinys yra aktualiausias vasaros metu, kai tuo metu dominuoja ypatingai kaitri saulė. Saulės spinduliuote yra paveiki išmaniojo telefono baterijai, todėl įrenginys gali perkaisti, o tai reiškia, kad šis pradės veikti labai lėtai arba visai suges. Karštis vienas iš didžiausių išmaniųjų priešų, nes šie yra pritaikyti puikiai veikti esant 20 laipsnių temperatūrai.
Tam, kad jūsų telefono baterija būtų apsauga nuo perkaitimo, reikėtų atkreipti dėmesį į pačio įrenginio veikimą. Jeigu šis pradėjo lėčiau veikti, strigti arba jaučiate, kad jis yra įkaitęs – nedelskite ir kuo greičiau jį išjunkite. Jį padėkite į vėsią vietą ir leiskite grįžti į jam normalią temperatūrą. Taip pat karstuoju laikotarpiu, telefoną laikykite vėsesnėje ir tamsesnėje vietoje, kad šis neturėtų galimybės niekaip perkaisti. Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad jeigu jūsų telefonas perkaito, jokiu būdu nekiškite jo į šaldytuvą! Staigi temperatūrų kaita gali tik pabloginti situaciją.

Trečiųjų šalių programėlės gali tik pakenkti

Šiai dienai galima rasti įvairiausių telefoninių programėlių, todėl nereiškia, kad reikia kapstytis trečiųjų šalių rinkoje. Šių šalių programėlės, dažniausiai būna apsuptos įvairiausių virusų, kurie gali tik pakenkti išmaniojo telefono veikimo efektyvumui. Yra net tokių programėlių, kurios neva teikia prailginančios baterijos paslaugas, tačiau tai yra tik apgaulė! Šios programos tik sutrumpina jūsų išmaniojo veikimo laiką ir gali perkelti įvairiausius virusus, todėl šiuo atveju būkite itin atidūs!

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite