KĄ VEIKIA ZARASŲ BENDRUOMENĖ?

1
107

Zarasų bendruomenė šiemet įgyvendina du projektus, t.y. „Atiduotuvė – jėga!“ ir „Pozityvus socialinis fonas – Zarasai“. Abu projektai skirti bendruomenę buriantiems renginiams organizuoti. Viso numatyta net 15 renginių. Detaliau apie kiekvieną iš projektų.

„Atiduotuvė – jėga!“

Projektas „Atiduotuvė – jėga!“ skirtas tęsti Zarasų mieste gyvuojantį ir gyventojus buriantį renginį – atiduotuvę. Projekto lėšomis įsigyta 12 stalų, 7 kabyklos ir 145 pakabos. Įsigytos priemonės prisidės prie kokybiškesnio renginio organizavimo, leis tvarkingiau išdėlioti atiduodamus daiktus, skatins gyventojus suteikti antrą šansą dėvėtiems daiktams. Šiltuoju metų laiku nuo ankstyvo pavasario iki rudens vidurio Zarasų mieste bei Dusetose reguliariai šurmuliuoja ATIDUOTUVĖ. Tai gyventojų pamėgtas reiškinys kuomet galima ir atiduoti ir pasiimti dar tinkamus naudoti daiktus, skatinamas tvarumas, bendruomeniškumas, savanorystė. Atiduotuvė vyksta iš idėjos, ją organizuoja savanoriai. Projekto metu įsipareigojome surengti ne mažau kaip 5 renginius.

Įvykę renginiai – atiduotuvės:

balandžio 6 d. Dusetose, K.Būgos g.1.

balandžio 13 d. Zarasuose, Zarasų g. 1A.

gegužės 18 d. Zarasuose, Zarasų g. 1A.

Planuojami renginiai – atiduotuvės:

Birželio 29 d. Zarasuose, Zarasų g. 1A.

„Pozityvus socialinis fonas – Zarasai“

Projektas „Pozityvus socialinis fonas – Zarasai“ skirtas ir mažiems ir dideliems!Projektas prisideda net prie 9 renginių įgyvendinimo. Suplanuotos trys gongų terapijos senjorams, trys piknikai suburiant šeimas pabūti kartu, Šaltupės piknikas, Senjorų piknikas bei mikrorajono Kalėdos.

Įvykę renginiai:

Birželio 9 d. senjorų piknikas – prisiminimų vakaras. Senų istorijų pasakojimas, nuotraukų peržiūra, vaišės, plokštelių muzika ir šokiai.

Birželio 19 d. Gongų terapija senjorams. Tai laikas pabūti su savimi, pasineriant į vidinius pasaulius. Garso vibracijos harmonizuoja, skatina natūralų žmogaus gijimo procesą, veda į gilų atsipalaidavimą, į platesnį pasaulio ir savęs suvokimą, išlaisvina iš baimių. Tik klausytis ir leisti sau pasinerti į gilų atsipalaidavimą kuomet įvairūs visatos garsai apgaubs kūną

Planuojami renginiai:

Liepos 7d., Šaltupės piknikas, J.Gruodžio g. 54, Zarasai

liepos 17 d., Gongų terapija senjorams (Zarasų viešosios bibliotekos didžioji salė)

rugpjūčio 14 d., Gongų terapija senjorams (Zarasų viešosios bibliotekos didžioji salė)

Dėkojame už finansavimą

Projekto „Atiduotuvė – jėga“ veiklos finansuojamos pagal Zarasų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkursą. Bendra viso projekto vertė – 2000 Eur iš kurių, 1800 Eur Zarasų rajono savivaldybės lėšos, 200 Eur – Zarasų bendruomenės lėšos.

Projekto „Pozityvus socialinis fonas – Zarasai“ veiklos finansuojamos pagal LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2023-2025 metų veiksmų plano 2.1.1.1 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse”. Bendra viso projekto vertė – 3000 Eur.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

1 KOMENTARAS

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite