KANDIDATŲ Į SEIMO NARIUS DEBATAI | NR. 50 SĖLOS RYTINĖ RINKIMŲ APYGARDA (I)

4
129

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

4 KOMENTARAI

  1. Niekus kalba valstiečių partijos atstovas. Tą darysime, tą spręsime ir t.t. Jūsų valdymo metu mokyklos taip pat buvo uždarinėjamos, klestėjo korupcija žemėtvarkoje( daug jų vadų buvo jūsų partijoje), regionų atskirtis nesumažėjo. Taigi, gražios kalbos, pone Jaruti, skiriasi nuo darbų.

    • Kas kaltas,kad Zarasų likimą spręs kiti? Patys Zarasų žmonės nuolat pila purvą ant naujai išrinktos valdžios,tai ir” plėšomi Zarasai į gabalus.” Viena komentatorė atvirai reikalavo Zarasų rajoną prijungti prie Rokiškio.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite