KAS GIMDO NAUJĄ „RELIGIJĄ“ LIETUVOJE?

0
29
adventas

Kas yra Kalėdos tikriausiai visi žinome. Tačiau prieš tai yra Adventas. Tą, matyt, daugelis tikrai nežino….Adventas, tai taikos, tylos, ramybės, rimties ir susikaupimo laikotarpis. Ir mes, kaip tikri katalikai, pas kuriuos net popiežius atvažinėja, kas 25 metai turėtume to laikytis…. Bet deja…

Jau lapkričio mėnesį prasideda eglučių puošimo lenktynės, (anksčiau eglutes puošdavo Kūčių dieną), kas gražesnę ir kvailesnę papuoš, kokius artistus ir dainininkus pasikvies (net tarybiniais laikais per Adventą nebūdavo šokių, koncertų, kitų pasilinksminimo vakarų, o per muzikos pamokas moksleiviams nereikėdavo dainuoti). O dabar, kai Lietuvą valdo verslo struktūros, o ne prezidentas, ministrai ir seimas, nebėra papročių, nebėra tikrosios katalikybės, visa valdžia turi sąsajų su verslu, visi tik žiūri, kiek turės iš to naudos…. O ką išdarinėja mūsų žymieji artistai ir dainininkai….Jie tik ir rengia savo koncertus visoje Lietuvoje gruodžio mėnesį, o prie to dar prisideda kalėdinės mugės, įvairiausios nuolaidos, verslininkai stengiasi iš to uždirbti ir iš žmonių išplėšti paskutinius skatikus….Adventas tai verslininkų, artistų ir visokio plauko dainininkų pasipinigavimo laikas, o ne dvasinių vertybių laikotarpis. Kaip išnyko komjaunimas, komunistai ir kitos įvairios ,,religijos”, taip katalikybė iš lietuvių tautos irgi išnyks. Gaila, kad tokia didelė ir galinga Lietuva pasiduoda vietinio verslo įtakai ir supuvusiai valdymo sistemai. Taip gimdoma nauja „religija“ Lietuvoje.

Jonas ESKYS, Zarasų seniūnija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite