KAS PADEDA APSAUGOTI TURTĄ?

0
85

Paslaugos, kurios skirtos žmonių turto apsaugai, apima daug variantų. Tai ir elektroninė objektų apsauga, ir vaizdo stebėjimo kameros, įvairios paskirties apsaugos sistemos, tame tarpe ir priešgaisrinės. Taip pat yra teikiama ir fizinio pobūdžio apsauga.

Kodėl apsimoka naudotis profesionalios apsaugos problemomis?

Profesionali apsauga gali pasitarnauti namų, butų, ūkinės paskirties statinių, garažų, lauko aplinkos ir šiuose objektuose laikomo turto saugumo garantavimui. Todėl šiomis paslaugomis dažnai naudojasi ne tik verslo įmonės, įstaigos, bet ir privatūs asmenys.

Ir dėl to visi, kurie naudojasi apsaugos teikimo paslaugomis, išlošia, nes juk neveltui sakoma, jog atsarga gėdos nedaro, kai niekas nėra garantuotas, jog gali išvengti piktadarių kėslų ar netikėtų stichinių nelaimių. O, turėdamas tokią apsaugą, gali jaustis ramiai, nes žinosi, jog laiku bus spėta užkirsti kelią galimai nelaimei.

Nuo ko priklauso, kokią apsaugos sistemą pasirinkti?

Įprastai apsaugos sistemos pasirinkimas priklauso nuo saugomo objekto dydžio ir asmeninių jo savininko poreikių. Todėl kokią apsaugos sistemą geriau pasirinkti šios veiklos srities tarnybos atstovai pasitaria su būsimu klientu, kartu su juo aptaria galimas rizikas ir po to nusprendžia, kokia apsaugos sistema užsakovui būtų naudingiausia.

Kokia eiga vyksta apsaugos sistemos įrengimas objekte?

Kai paslaugos teikėjas su klientu aptaria, kokia apsaugos sistema jam yra tinkamiausia, po to seka jos įrengimas saugomame objekte. Tai gali būti įvairaus sudėtingumo vaizdo stebėjimo, judesių fiksacijos, arba priešgaisrinės apsaugos sistemos. Jos gali būti įrengiamos pavieniui arba kartu. Visoms įdiegtoms apsaugos priemonėms suteikiama garantija.

Ar apsimoka apsaugos sistemas naudoti mažos materialinės vertės objektuose?

Galima manyti, jog nedideliuose ūkinės paskirties statiniuose, kuriuose nelaikote didesnės vertės inventoriaus, neverta naudoti turto apsaugos sistemos. Tačiau prieš tai reikia gerai pagalvoti, ar jūsų sandėliukui ar garažui tikrai nėra reikalinga jo apsaugos sistema.

Juk tokiose patalpose dažnai laikome įvairius prietaisus bei įrenginius, kurie nors dabar ir nenaudojami, tačiau ateityje jų gali prireikti. O į juos gali pasikėsinti smulkūs vagišiai ir pridaryti jums daug žalos. Tad sandėliukui ar garažui tikrai nepakenktų paprastas signalizacijos įrenginys.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite