KOKIA YRA REIKALINGA ELEKTRINIO DVIRAČIO PRIEŽIŪRA?

0
44

Dviratis yra puiki susisiekimo priemonė, kuri puikiai tinka  maloniam bei turiningam laisvalaikio leidimui. Važiavimas dviračiu turi daug privalumų, tačiau ne visiems gali pavykti jais pasinaudoti. Tuomet, kai poreikių netenkina įprastas dviratis, galime rinktis elektrinį. Toks dviratis gali praplėsti jo turėtojo galimybes. Elektrinių dviračių parduotuvė gali pasiūlyti puikų dviračių asortimentą. Kaip ir kiekvieną prietaisą, elektrinį dviratį būtina tinkamai prižiūrėti.

Kaip tinkamai prižiūrėti elektrinį dviratį?

  • Elektrinio dviračio priežiūrą būtų galima suskirstyti į kelias dalis. Ji susideda iš detalių priežiūros bei akumuliatoriaus priežiūros. Ją vykdyti privaloma reguliariai ir kruopščiai.
  • Į detalių priežiūrą įeina jų valymas bei susidėvėjusių dalių keitimas. Elektrinis dviratis nuo įprasto skiriasi ir tuo, jog jis yra pritaikytas atlaikyti didesnes apkrovas, todėl jo detalės gali greičiau susidėvėti. Būtina tikrinti detales. Apžiūrėkite, patikrinkite ir pakeiskite susidėvėjusias jūsų elektrinio dviračio detales.
  • Laikydamiesi instrukcijų sutepkite grandines ir kitas dviračio dalis.
  • Nevažinėkite purvinu dviračiu. Purvas gali pakenkti dviračio dalims, sutrumpinti jų tarnavimo laiką. Neplaukite elektrinio dviračio stipria vandens srove, nenardinkite jo į vandens telkinį . Plovimui naudokite kibira su vandeniu, minkštas šluostes, tinkamus šepečius bei dviračiams valyti skirtas priemones.
  • Pripūskite padangas iki reikiamo slėgio. Kiekvienai padangai reikalingas slėgis nurodytas ant pačios padangos. Nenaudokite susidėvėjusių padangų, nes prastos padangos gali pakenkti važiavimo kokybei.
  • Tausokite elektrinio dviračio akumuliatorių. Nelaikykite visiškai įkrautos ar visiškai iškrautos baterijos. Jei kurį laiką nenaudosite dviračio, įkraukite jo akumuliatorių maždaug iki pusės jo talpos. Jei vyrauja itin aukšta oro temperatūra ar ji nukrinta žemiau nulio, atjunkite akumuliatorių ir laikykite jį kambario temperatūros patalpoje. Reguliariai atjunkite bateriją ir pagal instrukciją, naudodami reikalingas priemones išvalykite jos jungtis.
  • Jei patys nesuprantate apie dviračio dalis ar neturite laiko ar galimybių jį prižiūrėti, priežiūrą patikėkite profesionaliems meistrams. Jie patikrins ir jei reikės pakeis dviračio detales, įvertins akumuliatoriaus būklę ir pateiks naudingas rekomendacijas.

Tinkama elektrinio dviračio kaip ir kito prietaiso priežiūra lemia patikimą jo naudojimą, ilgesnį tarnavimo laiką, didesnį naudotojo saugumą.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite