KONFERENCIJA – TURIZMO FORUMAS PASKATINO BENDRADARBIAUTI

0
72
3

Lietuvos ūkininkų sąjungos Zarasų skyrius, įgyvendindamas Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną Programos projektą Nr. LLI-416 „Vietos produktų gamybos ir realizavimo paramos sistemos kūrimas Utenos – Latgalos pasienio regione““/LOCAL FOODS, kartu su Zarasų turizmo ir verslo informacijos centru, įgyvendinančiu Zarasų r. savivaldybės Verslo ir investicijų programos priemonę, šių metų gruodžio 10 d. visus rajono turizmo paslaugų teikėjus, ūkininkus, gidus, nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių atstovus, vietos produktų gamintojus pakvietė į  konferenciją – turizmo forumą.

             

Konferencija – turizmo forumas įvyko erdvioje Zarasų viešosios bibliotekos konferencijų salėje, kurioje sveikinimo žodį tarė Lietuvos ūkininkų sąjungos Zarasų skyriaus pirmininkas Darius Viliūnas ir Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas. Direktorius kalbėjo apie savivaldybės darbus ir pastangas gerinti Zarasų krašto gyventojų gyvenimo kokybę, skatinti turizmo ir kitų ūkio šakų plėtrą.

             

 Projekto vadovė Ingrida Tatarūnė pristatė projekto „Vietos produktų gamyba, realizavimas ir reikšmė turizmo sektoriuje“  tikslus ir uždavinius bei pasidžiaugė sėkmingu bendradarbiavimu su Latvijos euroregiono “Ežerų kraštas” direktorato biuru bei Latvijos Kraslavos rajono turizmo informacijos centru. Apie vietos produktų realizavimo galimybes, būdus ir jų įvairovę kalbėjo verslininkas, e rinkodaros ekspertas Modestas Stumbrys.

             

Apie Zarasų turizmo informacijos centro bendradarbiavimo pjūvius tarptautiniu, nacionaliniu, regioniniu ir Zarasų  rajono mastu kalbėjo Zarasų turizmo informacijos centro direktorė Nijolė Šukštulienė. Šio centro projektų vadovas, gidas Ramūnas Keršys pasidalino patirtimi apie turizmo sektoriaus klientų lūkesčius ir elgseną, bei kaip tai priklauso nuo teikiamų paslaugų kokybės ir įvairovės.

             

 Išsamiai projekto rezultatus pristatė ir jais pasidžiaugė visų projekto partnerių atstovės: Lietuvos  Lietuvos ūkininkų sąjungos Zarasų skyriaus projektų vadovė Ingrida Tatarūnė, Latvijos euroregiono “Ežerų kraštas” direktorato biuro vadovė Ilze Stabulniece, Kraslavos turizmo informacijos centro vadovė, Tatjana Kazačiuk.

             

Išsamiai ir  įtikinamai buvo pristatyti Zarasų rajono savivaldybės administracijos darbai. Apie  Zarasų rajono turizmo sektoriaus plėtrą ir vietos produktų gamybos skatinimą kalbėjo Zarasų rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir plėtros skyriaus vedėja Ramunė Šileikienė.

           

Po pietų, kuriems produktus pristatė Lietuvos ūkininkų sąjungos Zarasų skyriaus ūkininkai, kalbėjo knygos  “Senieji lietuviški receptai. Lietuvos gaspadinių receptai” autorė  Anželika Laužikienė, o gyvo maisto puoselėtojas Jurgis Virbašius papasakojo apie tai, kas yra „gyvas“ maistas ir kokios yra naujausios maisto gaminimo mados ir tendencijos.

           

Po konferencijos jos dalyviai buvo pakviesti į Vietos produktų Kalėdinę mugę, kurioje dalyvavo tiek Zarasų krašto, tiek kaimyninės Latvijos vietos produktų gamintojai. Zarasiškiai gausiai dalyvavo mugėje, kur galėjo įsigyti kalėdinių dovanėlių ir suvenyrų, parsinešti medaus, sūrio ar kitų vietos gamintojų siūlomų skanėstų. Konferencija – turizmo forumas ne tik paskatino tarptautinį bendradarbiavimą, bet ir suteikė vietos gamintojams bei turizmo paslaugų teikėjams naujų idėjų ir minčių savo veiklos gerinimui.

Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro informacija

1

2

4

5

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite