KONKURSAS: KASMETINĖ KULTŪROS IR MENO PREMIJA VIETOS PROFESIONALUI

0
35
min news zrs 296 Gele

Kultūrinę Zarasų krašto bendruomenę kviečiame aktyviai dalyvauti konkurse, pastebėti ir įvertinti savo kolegas. Pasiūlymų laukiame iki 2022 m. vasario 9 d. (imtinai) el.paštu: kultura@zarasai.lt arba paštu Sėlių a. 22, 32110 Zarasai (Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriui). Laisvos formos paraiškas premijai turi teisę teikti kultūros ir švietimo organizacijos (biudžetinės, NVO), asmenų grupės ar fiziniai asmenys, Zarasų rajono savivaldybės administracija. Kartu su paraiška turi būti pateiktos dar dvi rekomendacijos ir pretendento nominuojamos veiklos aprašymas (pretendento CV ir sutikimas būti teikiamam premijavimui, 2019 – 2021 m. svarbiausi pasiekimai kultūros srityje).

Gali būti pridedama iliustracinė medžiaga (nuotraukos, straipsnių ištraukos, diplomai ar pan.). Į premiją gali pretenduoti Zarasų rajono savivaldybės biudžetinių kultūros, švietimo įstaigų kultūros ir meno specialistai, vietos profesionalūs kūrėjai ir tautodailininkai (taip pat ir kraštiečiai), vietos kultūrinių NVO atstovai, kultūros ir meno vadybininkai. Premijos dydis 30 BSI (1 BSI – 42 Eur) ir Laureato diplomas.

Kandidatams taikomi atrankos kriterijai:

  • pastarųjų trejų metų profesionalios veiklos kultūros srityje (viešųjų bibliotekų, muziejų, kultūros centrų, galerijų, scenos menų, vaizduojamojo meno, kultūrinio turizmo, muzikos, tautodailės, etninės kultūros, literatūros, meno ir kultūros vadybos, architektūros, šokio, dizaino, kino, kultūros paveldo, kūrybinių industrijų) reikšmingumas (gauti įvertinimai, nominacijos, diplomai, laimėti ir sėkmingai įgyvendinti projektai, sukurtos meno programos ir jų sklaida, suburtos kūrybinei veiklai bendruomenės) Zarasų kraštui;
  • sukurtų kultūrinių paslaugų ar produktų poveikis kultūrinio turizmo, kūrybinių industrijų vystymui Zarasų krašte;
  • veiklos inovatyvumas vietos bendruomenių kultūrinės edukacijos aspektu;
  • aktyvus dalyvavimas profesinių kultūrinių draugijų veikloje (ypač valdybų sudėtyje), dalykinėse konferencijose kultūros klausimais (ypač rengiant pranešimus), tiriamojoje (mokslo) veikloje, publikacijų kultūros klausimais rengime;
  • meninė ar (švietėjiška) veiklos vertė.
     

2021 m. Kultūros ir meno premija įteikta Vilijai Visockienei, Kultūros centro Dusetų dailės galerijos informacijos specialistei už kūrybinių inovacijų (fotografijoje, karpiniuose, poezijoje) diegimą, puoselėjant Zarasų krašto kultūrinę įvairovę bei garsinant Dusetų kraštą.

Informaciją pateikė
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Švietimo ir kultūros skyrius

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite