KREIPIMASIS

0
34
seniunaiciu rinkimai

Mieli zarasiškiai, esu paprastas ir gana jaunas žmogus užaugęs Laukesos kaime šalia Zarasų, o dabar gyvenantis Zarasų mikrorajone P. Širvio gatvėje. Dirbu, mėgstu sportą, sportuoju ne tik sporto klube „Marsas“, bet ir atstovauju Zarasams keliose rankinio klubuose. Niekada nedalyvavau jokioje politinėje ar kitokioje panašioje veikloje, bet visgi man kaip aktyviam zarasiškiui yra svarbu kas vyksta mano gimtuosiuose Zarasuose.

Todėl pasitaręs su kaimynais ir draugais, nusprendžiau kandidatuoti į Zarasų Širvio seniūnaitijos seniūnaičius. Galvojau, o ir dabar galvoju, kad stengiantis ir norint galima kažką padaryti, ir padaryti taip, kad tai būtų naudinga tiems, kurie gyvena čia – Zarasuose. Kandidatuodamas į seniūnaičius aš puikiai supratau, kad tai nėra „prezidento“ postas, bet tiesiog aktyvaus piliečio galimybė rajono valdžiai parodyti ką mano supratimu reikėtų daryti konkrečioje gyvenamojoje vietovėje, o mano atveju tai Zarasų mikrorajone, kaip pagerinti ar kažkaip kitaip patobulinti čia gyvenančių žmonių buitį bei kitus elementarius poreikius.

Ir ką gi aš pamačiau rinkimų į seniūnaičius dieną? O gi tai, kaip pasibaigus rinkimams rajono meras N. Gusevas išėjęs iš kabineto su nuteistu už vagystę Ramūnu Keršiu džiaugiasi tuo, kad seniūnaičių rinkimai neįvyko, nes neva tai jie liepė savo partijos nariams ir kitiems savo pavaldiniams šituose rinkimuose nedalyvauti, tam, kad galima būtų juos sužlugdyti, nes tam, kad įvyktų rinkimai reikia, kad ateitų ne mažiau kaip 5 proc. žmonių, o tai sudarytų apie 150 tos seniūnaitijos gyventojų. Taip, už mane atėjo pabalsuoti 108 mane palaikantys kaimynai, bet gi už valdžios keltą socialdemokratams priklausantį kandidatą prabalsavo tik 7 žmonės. Manau, kad valdžios palaikoma kandidatą būtų palaikė daugiau gyventojų tuo atveju, jei ši mūsų valdžia savo darbais, o ne žodžiais rodytų pagarbą eiliniam žmogui ir norą spręsti mums visiems aktualias ir opias problemas. Gaila, bet dabar aš to nepastebiu.

Beje, norėčiau pasisakyti ir apie rinkimų komisijos darbą, bei jų vadovų tai yra R. Keršio pavaduotojo Reiniaus Kisieliaus bei Valdo Utkos darbą. Kai vienas iš jų su piktdžiuga sako, kad jie pasistengė sužlugdyti rinkimus, o kitas besišypsodamas jam tą antrina abu žiūrėdami į čia pat atėjusius N. Gusevą su R. Keršiu, nežinau ar jie bijo šitų veikėjų ar jiems ir patiems malonu kenkti, bet aš visus norėčiau pakviesti ne kenkti, o dirbti vardan tų Zarasų.

P.S. Pakartotiniuose rinkimuose, kurie privalo įvykti ne vėliau kaip per 2 mėn. ,aš būtinai dalyvausiu ir jeigu manimi pasitikės mano seniūnaitijos gyventojai, stengsiuosi, kad visi bendrai mes darytume tik naudingus darbus, o nesistengtume vienas kitam pakenkti. To norėčiau palinkėti ir Gusevui, Kisieliui, Keršiui, Utkai bei kitiems politikams.

Kandidatas į Zarasų Širvio seniūnaitijos seniūnaičius Algimantas Bakanavičius

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite