KURORTINIO SEZONO ATIDARYMAS ZARASUOSE

0
18
Kurortinio sezono atidaryams 01

Gegužės 29 d.
Kurortinio sezono atidarymas,
Šiaudinių skulptūrų pleneras

„Degi rasa“

Nuo 12 val. Planuojamos transliacijos iš Zarasų rajono lankomiausių vietų.

12 val. transliacija iš Zaraso ežero salos mažosios estrados, naujos „Kupolės“ salės. Šoks Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro šokių studija „River“, vadovė Elžbieta Juškėnienė.

13 val. transliacija iš Baltriškių kaimo šv. Kazimiero bažnyčios, Tiberiados bendruomenės vienuolyno. Giedos Tiberiados bendruomenės vienuolyno vienuoliai ir Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų vadovė Dovilė Rzeźniczak

14 val. transliacija iš Antazavės dvaro, Antazavė, Zarasų raj. Šoks Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Ežerūnas“, vadovė Inga Zakarauskienė

15 val. transliacija iš Zarasų nuotykių ir sporto parkas, laipynių trasos kempingo „Zarasai“ teritorijoje. Gros Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro kapela „Čir vir vyrai“, vadovas Gintaras Andrijauskas.

16 val. transliacija iš basų kojų tako Vencavuose, Vencavai, Zarasų raj. Šoks Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro šiuolaikinių šokių grupė „Mėta“, vadovė Skaidrė Vanagaitė

17 val. transliacija iš Tiltiškių vandens malūno, kuriame eksponuojama senoviškų radijo aparatų kolekcija. Malūną aplankyti kvies charizmatiškas šeimininkas Dalius Bučenka. Dainuos Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro folkloro ansamblis „Seluona“, vadovė Diana Skvarčinskaitė

18 val. transliacija iš Griežto ežero pakrantės pėsčiųjų tako. Dainuos Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro duetas Viktoras Lapėnas ir Neringa Morgačiova.

19 val. transliacija iš Zaraso ežero salos, „Wake inn Zarasai“. Dainuos Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro vokalinė-instrumentinė grupė „Aqua“, vadovas Maksim Bendelston.

Gegužės 28 – 30 d. Zarasuose, Zaraso ežero saloje prasideda paruošiamieji  projekto „Degi rasa“ darbai. Tai didelio formato tūrinių skulptūrų pleneras, kuriame dalyvaus 5 profesionalūs skulptoriai iš Lietuvos, kursiantys atvirą plūduriuojančių skulptūrų parką Zaraso ežere.

Zarasų kultūros centro informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite