KVIEČIAME DALYVAUTI KALĖDINĖJE MUGĖJE – PAGAMINTA ZARASŲ RAJONE!

2
236

Zarasų rajono savivaldybė 2023 m. gruodžio mėn. organizuoja Kalėdinę mugę – PAGAMINTA ZARASŲ RAJONE! Kviečiami dalyvauti vietos gamintojai ir paslaugų teikėjai.

Mugėje bus prekiaujama kulinarinio paveldo gaminiais, tautinio paveldo produkcija, tradiciniais gaminiais, tautodailės ir dailiųjų amatų gaminiais, maisto produktais, suvenyrais ir pan.

Prekybos ir paslaugų pasažo teritorijoje veiks Kalėdų senelio rezidencija!

Informacija pageidaujantiems prekiauti ir / ar teikti paslaugas:

Preliminarus mugės darbo laikas:

2023 m. gruodžio 2 d. 12-19 val.

2023 m. gruodžio 3 d. 11-18 val.

2023 m. gruodžio 8 d. 11-19 val.

2023 m. gruodžio 9 d. 12-19 val.

2023 m. gruodžio 10 d. 11-18 val.

2023 m. gruodžio 15 d. 11-19 val.

2023 m. gruodžio 16 d. 12-19 val.

2023 m. gruodžio 17 d. 11-18 val.

2023 m. gruodžio 22 d. 11-19 val.

2023 m. gruodžio 23 d. 12-19 val.

Mugės vieta: prekybos ir paslaugų pasažas, D. Bukonto g. 1, Zarasai.

Registracija pradedama 2023 m. lapkričio 6 d. ir tęsis iki 2023 m. lapkričio 13 d.

Dalyvavimo mugėje mokestis netaikomas, tačiau Jūsų prašysime savo prekyvietę pasipuošti patiems.

Objekte elektros energija bus tiekiama, tačiau prekybininkai ir paslaugų teikėjai patys privalo pasirūpinti prailgintuvais, reikalingais baldais ir įranga bei kitomis priemonėmis.

Dalyvių mugėje skaičius yra ribotas.

SVARBU:

Norintiems prekiauti mugėje iki 2023 m. lapkričio 13 d. būtina pateikti šiuos dokumentus:

  • REGISTRACIJOS FORMĄ;
  • prekybininkams, prekiausiantiems maisto produktais, būtina pateikti Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo kopiją;
  • prekybininkams, prekiausiantiems alkoholiniais gėrimais, būtina pateikti paraišką vienkartinei licencijai gauti ir įmonei išduotos licencijos verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais patvirtintą kopiją (teikti el. p. info@zarasai.lt);
  • tautodailininko pažymėjimo ir /arba tautinio paveldo sertifikato (prie paraiškos pridedant gaminių, kuriais bus prekiaujama, nuotraukas) kopiją;
  • įmonės registracijos patvirtinimo arba galiojančio verslo liudijimo / individualios veiklos pažymos kopiją.

Registracija gali būti atšaukta pasikeitus aplinkybėms, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo priimtais sprendimais bei Zarasų rajono savivaldybės sprendimais.

Kontaktinis asmuo: Joana Širvinskaitė, tel. (8 385) 37191.  Anketą su pridedamais dokumentais siųskite el. paštu joana.sirvinskaite@zarasai.lt.

Zarasų rajono savivaldybės informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

2 KOMENTARAI

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite