KVIEČIAME Į KALĖDŲ STEBUKLĄ ROKIŠKIO DVARE

0
123

Paskutinį metų mėnesį Rokiškio dvare įsikūręs Rokiškio krašto muziejus virsta stebuklingu Kalėdų pasauliu, kuriame pajusite šventinę atmosferą.

Gruodžio 1 d. duris atvers ir iki 17 d. veiks Kalėdų paštas. Atidarymo dieną Kalėdų Senelio padėjėjai darbuosis 17–20 val., antradienį–penktadienį 10.30–16 val., šeštadienį, sekmadienį 12–17 val. Rašykite laiškus Kalėdų Seneliui ir sulaukite atsakymo, kuris kainuoja 5 Eur (juk Seneliui reikia ir popierių, ir pašto ženklus nusipirkti). Jei patys laiško į KALĖDŲ PAŠTĄ atnešti negalite, siųskite šiuo adresu:

Kalėdų Seneliui
Kalėdų paštas Rokiškio dvare
Tyzenhauzų g. 5
42115, Rokiškis

Jei norite gauti Kalėdų Senelio atsakymą, perveskite 5 Eur
𝗔/𝗦 LT26 7300 0100 0257 7460
𝗚𝗮𝘃𝗲̇𝗷𝗮𝘀: Rokiškio krašto muziejus
𝗕𝗮𝗻𝗸𝗮𝘀: AB bankas Swedbank
𝗜̨𝗺𝗼𝗻𝗲̇𝘀 𝗸𝗼𝗱𝗮𝘀: 190263920
𝗠𝗼𝗸𝗲̇𝗷𝗶𝗺𝗼 𝗽𝗮𝘀𝗸𝗶𝗿𝘁𝗶𝘀: nurodyti atsakymo gavėjo vardą, pavardę ir adresą. Nepamirškite užpildyti šio laukelio!

Gruodžio 5, 6, 7, 12, 13, 14, 19, 21  10–16 val., 16, 26, 27, 28, 29, 30 12–18 val., 20, 22 10–14 val., 23, 31 12–17 val. kviečiame susitikti su Kalėdų Seneliu, kuris ne tik eilėraščių ir dainelių klausysis, bet ir pats dainuos, žais ir net į savo dirbtuvėles kvies pasidarbuoti ir pasigaminti medinį drakoniuką –2024-ųjų metų simbolį. Kalėdų Senelis į dirbtuvėles priims visus atėjusius, bet geriausia būtų rezervuoti sau patogų laiką telefonu  8-615 44586.

Kaina:

Susitikimas su Kalėdų Seneliu (be dirbtuvėlių)

Nuo 7 metų ir didesniems – 3  Eur

apsilankymas Kalėdų Senelio dirbtuvėlėse – 5 Eur

grupei, užsisakiusiai edukaciją, susitikimas su Kalėdų Seneliu 1 Eur / asmeniui

įsigijus muziejaus lankytojo bilietą su Kalėdų Seneliu susitiksite nemokamai

Gruodžio 1 d. – sausio 20 d. veiks XVIII respublikinė konkursinė prakartėlių paroda. Šių parodų dėka Rokiškio krašto muziejuje sukaupta vienintelė Lietuvoje prakartėlių kolekcija, kurią muziejaus kluone galima pamatyti ištisus metus. Dalis prakartėlių bus išeksponuota dvaro pastatų languose, taigi jos bus matomos bet kuriuo paros metu.

Gruodžio 9 d. 10–14 val. kviečiame į dovanėlių prekymetį SKAISTATURGĮ, kuriame amatininkai, tautodailininkai, rankdarbių mėgėjai, skanumynų gamintojai prekiaus savo sukurtais gaminiais.

Tą pačią gruodžio 9-ąją 16 val. dvaro menėje skambės muzika – čia vyks chorų šventė BALTOS KALĖDOS

Gruodžio savaitgaliais muziejaus edukatorės laukia Kalėdinėse dirbtuvėlėse:

2 d. 14 val. KALĖDOSKOPAS – gaminsime gražaus reginio žiūroną – kaleidoskopą. Kaina 8 Eur, trukmė 1 val.

3 d. 14 val. BETLIEJAUS ŽVAIGŽDĖ – kalėdinės dekoracijos gamyba taškavimo technika. Kaina 3 Eur, trukmė 1 val.

10 d. 14 val. ŠIAURĖS AŠIGALIO LEDAI – pačių skaniausių ledų istorija ir degustacija. Kaina 3 Eur, trukmė 1 val.

16 d. 14 val. ŽIBINTŲ GAMYBA – tapyto stiklo žibintas rodys kelią tamsiais žiemos vakarais. Kaina 3 Eur, trukmė 1 val.

17 d. 12 val. PRAKARTĖLĖS STEBUKLAS –  pažintis su prakartėlės istorija ir personažais. Ką jie simbolizuoja? Kaina  2 Eur, trukmė 1 val.

17 d. 14 val. SODAI, SODAI LELIUMOJ – šiaudinio sodo gamyba. Kaina 5 Eur, trukmė – 2-3 val.

Į edukacijas prašome registruotis tel. 8-615 44586, el. p. edukacija@muziejus.rokiskyje.lt

Apsilankę Rokiškio krašto muziejuje nepamirškite aplankyti Kalėdų Senelio pagalbininkų danielių, kurie įsikūrę dvaro parke. Kasoje galėsite įsigyti „Sotukų danieliams“ – ypatingų užkandžių, skirtų šiems mieliems gyvūnėliams ir juos pamaitinti. Jūsų apsilankymas ir skani bei sveika dovana danielius pradžiugins!

Klaidžiodami Rokiškio dvaro parke atraskite magišką kampelį, kuriame – tarsi iš šventinio sapno  šviečiančios sūpynės! Ir tai tikrai ne vienintelė įtraukianti vieta – rasite ne vieną kampelį, kuris nustebins ir norėsis pasidaryti asmenukę!

Stebuklingos Kalėdos laukia! Prisijunkite prie mūsų šventinio pasaulio Rokiškio dvare!

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite