KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ SU POETU, KUNIGU DR. NERIJUMI PIPIRU

0
89

Birželio 11 d., antradienį, 17 val. Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje poeto, kunigo dr. NERIJAUS PIPIRO poezijos knygos „Pašnekesiai su saulėlydžiu“ sutiktuvės.

Apie svečią:

Kunigas Nerijus Pipiras gimė 1981 m. Utenoje, gydytojų šeimoje. Pirmuosius sakramentus priėmė Salako Švč. M. Marijos Sopulingosios parapijoje. 2000 m. baigė Utenos A. Šapokos gimnaziją ir tais pačiais metais įstojo į Kauno kunigų seminarijos parengiamąjį kursą. Vėliau studijose darė pertrauką. 2002-2003 m. mokėsi Kretingos Šv. Antano religijos studijų institute. Panaikinus institutą grįžo į Kauną.

2007 m. Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakultete baigė bakalauro studijas. 2009 m. tame pačiame fakultete įgijo pastoracinės teologijos magistro laipsnį.

2013 m. buvo įšventintas diakono, 2014 m. – kunigo tarnystei. Dirbo Kauno Kristaus Prisikėlimo, Kauno Gerojo Ganytojo (Dainavos), Kauno Švč. Jėzaus Širdies (Šančių) parapijose. Šiuo metu vėl eina Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos vikaro pareigas.

2023 m. sėkmingai apgynė socialinių mokslų edukologijos srities mokslo disertaciją tema „Arkivyskupo Mečislovo Reinio rašytinis palikimas grindžiant švietimo ir ugdymo idėjas nepriklausomybėje (1918-1940) ir atkurtoje (nuo 1990) Lietuvoje“.

Apie kūrybą:

2010 m. išleido pirmąjį savo kūrybos rinkinį „Atsidūstant“. Tais pačiais metais, dar studijuodamas Kauno kunigų seminarijoje, parengė Kauno kunigų seminarijos klierikų kūrybos almanachą „Duc in altum“.

2015 m. išėjo poezijos knyga „Tarp laikrodžio rodyklių“, sujungta su kun. Roberto Urbonavičiaus poezijos knyga „Ad libitum“. 2018 m. pasirodė poezijos knyga „Susitikimai“, 2020 m. – poezijos knyga „Vilties sonetai“, 2021 m. – poezijos knyga „Iš paraščių ir pakrančių“.

2023 m. drauge su Robertu Urbonavičium išleido knygą „Laiko liturgija. Divina hora“.

Parengė Inesa Dumbravienė
Zarasų r. sav. viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite