KVIEČIAME Į „TŪKSTANTMEČIO MOKYKLŲ“ PROGRAMOS PRISTATYMĄ

0
45

Kviečiame į „Tūkstantmečio mokyklų“ (toliau – TŪM) programos pristatymą, kuris vyks 2024 m. kovo 19 d. Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos aktų salėje. Pristatymo metu ESFA atstovai pristatys TŪM programą, Zarasų r. TŪM komanda pristatys Zarasų r. savivaldybės švietimo pažangos planą.

PROGRAMA:

12.45 Registracija, pasitikimo kava.

13.00 Renginio atidarymas.

13.10 TŪM programos pristatymas (ESFA atstovai).

13.40 Zarasų r. savivaldybės švietimo pažangos plano pristatymas (Zarasų r. TŪM komanda).

14.30 Klausimai, atsakymai, diskusijos.

Auditorija: ESFA, savivaldybės, mokyklų bei švietimo bendruomenės atstovai, TŪM projekto partneriai, vietinė žiniasklaida, kiti suinteresuoti asmenys.

Apie projektą:

Programos tikslas – iki 2030 m. kiekvienoje Lietuvos savivaldybėje sukurti integralias, optimalias ir kokybiškas ugdymo (-si) sąlygas mokinių pasiekimų atotrūkiams mažinti. Ši programa yra dalis bendrų Europos Sąjungos pastangų, kuriomis siekiama ne tik atkurti Europos ekonomiką po pandemijos, bet ir ją pertvarkyti ateities kartoms – į žalesnę, skaitmeniškesnę, sveikesnę ir įtraukesnę. TŪM programoje savivaldybėms sudaromos realios galimybės siekti švietimo kokybės savo teritorijoje.

Zarasų rajono mokyklos, dalyvaujančios „Tūkstantmečio mokyklos II“ projekte:

Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija

Zarasų „Santarvės“ pradinė mokykla

Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija

Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija

Tūkstantmečio mokyklos II

Projekto Nr. 10-012-P-0001

Projekto trukmė: 2024 m. sausio 31 d. – 2026 m. balandžio 30 d.

Projekto finansavimo suma – 120 020 428,53 Eur.

Tinkamų finansuoti lėšų suma – 120 077 883,61 Eur.

Daugiau informacijos: www.tukstantmeciomokyklos.lt

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite