KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS KOLEKTYVO!

3
115

Zarasų rajono savivaldybės administracija darbui pagal terminuotą darbo sutartį ieško Dokumentų valdymo skyriaus viešųjų ryšių specialisto.

Tikimės, kad Jūs:

  • turite aukštąjį universitetinį komunikacijos arba žurnalistikos išsilavinimą arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją, arba aukštąjį universitetinį išsilavinimą arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją ir 1 metų darbo patirtį komunikacijos, viešųjų ryšių ar marketingo srityje;
  • esate susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais ir poįstatyminiais teisės aktais, reglamentuojančiais vietos savivaldą, viešuosius ryšius, reikalavimus savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms ir mobiliosioms programoms, taip pat su kitais, reglamentuojančiais veiklos sritį ir funkcijas;
  • žinote lietuvių kalbos kultūros, dokumentų valdymo bei teisės aktų rengimo reikalavimus, mokate dirbti Microsoft Office programiniu paketu.

Jums siūlome:

  • darbo atlygį (1795 Eur prieš mokesčius per mėnesį, dirbant visu pareigybės krūviu);
  • jaukią darbo aplinką ir visas socialines garantijas;
  • galimybę tobulėti mokymuose, kituose kvalifikacijos kėlimo renginiuose.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) el. paštu laura.kvikliene@zarasai.lt iki 2024 m. liepos 8 d.

Konfidencialumą garantuojame.

Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei kitų teisės aktų, nustatančių asmens duomenų tvarkymo reikalavimus.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

3 KOMENTARAI

  1. Savivaldybės ir šiame puslapyje neskelbėte dėl vietos, į kurią buvo negarbingai, pažeidžiant visus merės nuolat skelbiamus orumo ir garbės principus. Gal ten geresnio ir profesionalesnio žmogaus reikėjo, o ne Gomelio absolvento ir dar pensininko. O dabar čia demokratiją vaizduoja, koktus kiekvienas Guobienės poelgis ir pažadas. O dėl šios pareigybės paskelbkite vieną sakinį – reikalingas klapčiukas girti Guobienę. Bet ir tai nepadės – jeigu šiandien būtų rinkimai, Guobienės rezultatas būtų pats prasčiausias. Nepadės jai jokie viešieji ryšiai.

  2. Ar dar savivaldybės biurokratų per mažai? Kuo jų daugiau,tuo didesnė betvarkė. Nusiuntus paklausimą,atsakymo nelauk. Jie aiškina,kad laiškas pasimetė. Gyventojų skaičius mažėja drastiškai,o biurokratinis aparatas tiesiog pučiasi.

  3. Jeigu atsakymo per 20 darbo dienų negavote, rašykite Seimo kontrolierių įstaigai. Tada jie pašokinės ir daugiau to nebus. Guobiai dirba dar Vartotojų kooperatyvo metodais.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite