KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į NEMOKAMAS INDIVIDUALIAS PSICHOLOGO KONSULTACIJAS

0
53
mid news zrs 737 psichologokonsultacijosatnaujinta

Zarasų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, siekdamas stiprinti visuomenės psichologinę gerovę ir psichikos sveikatą, organizuoja individualias psichologo konsultacijas.

Individualios psichologų konsultacijos Zarasų rajone organizuojamos pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. liepos 31 d. įsakymu Nr. V-1733 patvirtintą „Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugų teikimo tvarkos aprašą“.

• Paslaugas teikia kvalifikuotas psichologas.
• Paslaugos teikiamos ir vaikams, ir suaugusiesiems.
• Vaikams iki 16 metų būtinas rašytinis vieno iš jo tėvų ar globėjo sutikimas.
• Naudojami tik veiksmingi, mokslo ir praktikos įrodymais pagrįsti metodai.
• Paslaugų teikimas grindžiamas abipuse pagarba, tarpusavio supratimu ir susitarimu.

Teikdamas individualias konsultacijas, psichologas įvertina sudėtingos gyvenimiškos situacijos sukeltus psichikos sveikatos rizikos veiksnius, numato preliminarų konsultacijų teikimo laikotarpį, numato konsultacijų teikimo tikslus ir numatomus rezultatus, suteikia emocinę paramą, sudaro galimybes išreikšti ir (ar) mažinti su asmens sudėtinga gyvenimiška situacija susijusius psichikos sveikatos rizikos veiksnius.

Būtina išankstinė registracija telefonu: 8 673 73009, el. paštu: zarasubiuras@zarasai.lt.

Konsultacijos vyksta antradieniais ir penktadieniais adresu: Malūno g. 2, Zarasai.

Zarasų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite